بهداشت دهان و دندان

طرز تهیه آش دندونی با گوشت و قلم برای 40 نفر

آش دندونی نوعی آش است که به نشانه شادی و خوشحالی از رشد اولین دندان کودک طبخ می شود و بیشتر جنبه سنتی دارد. در تهیه این آش که بهانه ای برای دورهمی است از انواع حبوبات استفاده می شود. در این مقاله با طرز تهیه آش دندونی با گوشت و قلم...

10 اسفند 1399

برنامه فوتبال برتر، آمادگی همیشگی حقیقی برای بازگشت به پرسپولیس، باشگاه های اروپایی در جمع مشتریان لژیونر های ایرانی

برنامه فوتبال برتر این هفته از ساعت 22:42 دوشنبه شب شروع شد و ساعت 02:04 بامداد سه شنبه به سرانجام رسید.

10 آبان 1399

سفرنامه خال سیاه عربی در کمتر از یک ماه به چاپ پنجم رسید

چاپ پنجم کتاب خال سیاه عربی اثر حامد عسکری توسط انتشارات امیرکبیر راهی بازار شد.

5 مرداد 1399

همزیستی انسان مدرن و نئاندرتال برای دوره ای طولانی

آزمایش بر بقایای کشف شده در غاری در شمال بلغارستان نشان می دهد که گونه هومو ساپین 46 هزار سال قبل در این منطقه حضور داشت.

19 تیر 1399

نگاهی بر رمان تازه سعید تشکری، آرتیست رمانی پست مدرن با حضور نویسنده در دل داستان

رمان تازه سعید تشکری با عنوان آرتیست داستان یک نویسنده است که در شبی که یک چک بابت کاری که به او سفارش داده اند گرفته توسط عده ای دزدیده می گردد.

3 خرداد 1399

کشف قبر زنی ثروتمند در شهر سوخته، اجساد شگفت انگیز تاریخی!

به گزارش خبرنگاران، در پانزدهمین فصل از کاوش های باستان شناسی شهرسوخته به سرپرستی سیدمنصور سجادی، باستان شناسان به یافته های جالبی دست پیدا کردند که هم بخشی از سوالات پژوهشی آنها را پاسخ می دهد و هم سوالات دیگری برایشان بوجود می آورد.

26 فروردین 1399

پولدارها در تور مالیاتی؛ میلیاردرها باید پلکانی مالیات بدهند

خانه های بالاتر از 10میلیارد تومان و خودروهای شخصی سواری و وانت دوکابین بالاتر از یک میلیارد تومان از سال آینده به صورت پلکانی مشمول مالیات می شوند

9 اسفند 1398

هتل های شیک و لوکس تبریز را بشناسید

آشنایی با هتل های تبریز هتل های ستاره دار تبریز بیشتر بشناسیددر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره هتل های تبریز سخن خواهیم گفت .

26 بهمن 1398

درجه امنیت ایران برای توریست ها

موسسه بین المللی خطرسنج International SOS، مخاطرات توریستی کشورهای دنیا در سال 2020 را به لحاظ چهار پارامتر خطر شامل امنیت گردشگری، سلامت بهداشتی مقصد گردشگری، ایمنی جاده ها و تردد توریست ها و همچنین ریسک بلایای طبیعی (زلزله) سنجش کرد.

23 بهمن 1398

معجزه درمان سرفه و گرفتگی صدا

عضو هیات علمی مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: چهار تخمه تاثیر شگفت انگیزی در درمان سرفه و گرفتگی صدا داشته و از قدیم مورد توجه بوده است.

24 دی 1398

ثبت نام آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی شروع و تا 27 آبان ادامه دارد

آزمون پیش کارورزی الکترونیک (میان دوره) و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی هفتم آذرماه 98 برگزار می گردد و داوطلبان تا 27 آبان فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

7 دی 1398

دانستنی های خارق العاده درباره سیر

خبرنگاران: چه کسی عطر و طعم تند و دلپذیر سیر را در غذا دوست ندارد؟ بیشتر مردم این سبزیجات خوشمزه را دوست دارند و از خوردن آن لذت می برند، خیلی ها هم به خاطر خواص زیادی که برای سلامتی دارد از آن استفاده می نمایند. ظاهرا از دوران باستان سیر همواره تاثیر زیادی...

21 مهر 1398