همه اخبار و مقاله ها

بوم من صدف است!، تصاویر

امروزه بسیاری از هنرمندان معاصر به دنبال راههای جدید برای بیان هنر خود به شیوه ای متفاوت از دیگران هستند.

15 فروردین 1399

مردم فهیم استان با ماندن در خانه رویدادی تاریخی را رقم زدند

خبرنگاران/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی در پیامی از مردم به دلیل همراهی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی قدردانی کرد.

14 فروردین 1399

ساماندهی ها در تخت جمشید شروع شد

مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید از چاپ 50 هزار بروشور فارسی و انگلیسی با هدف معرفی مجموعه تخت جمشید و همچنین شروع ساماندهی ورودیِ این محوطه جهانی اطلاع داد.

14 فروردین 1399

دلایل انتخاب خادم الشریعه برای پرچمداری کاروان ایران

سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا دلایل انتخاب خادم الشریعه به عنوان پرچمدار ایران را مطرح کرد.

14 فروردین 1399

گشایش نمایشگاه آیینه جمال در قزوین

دومین نمایشگاه گرافیک با عنوان آیینه جمال در شهر قزوین گشایش یافت.

14 فروردین 1399

نجات شهر عصر مفرغی کرمان از نابودی

شهداد، محوطه ای بسیار بزرگ متعلق به عصر مفرغ است که بر اساس پراکندگی مواد فرهنگی سطحی، حدود 200 هکتار وسعت دارد که با اجرای پروژه حدس به منظور مشخص عرصه و پیشنهاد حریم از نابودی در امان ماند.

14 فروردین 1399

ظرفیت های روابط فرهنگی ایران و روسیه هنوز عملیاتی نشده است

به گزارش خبرنگاران، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز چهارشنبه 11 شهریور در مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو که در محل پارک ودن خواه با حضور نارشکین رئیس دومای کشوری فدراسیون روسیه برگزار گردید، به عنوان سخنران ویژه...

14 فروردین 1399

دستگاه های ناوبری فرودگاه های اصلی در اولویت کالیبره شدن

خبرنگاران: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی از تشکیل کمیته ای در فرودگاه مهرآباد برای روان شدن مسافرت ها اطلاع داد و گفت: دستگاه های ناوبری فرودگاه های اصلی کشور در اولویت کالیبره شدن و صحت سنجی قرار دارند.

13 فروردین 1399

احتمال سقوط دولت افغانستان به دلیل اختلافات قومی-سیاسی بیش از خطر طالبان است

کارشناس ارشد در امور افغانستان و جنوب آسیا گفت که آمریکا در استراتژی خود تاکید بیش از اندازه ای بر گزینه نظامی دارد در حالی که خطر سقوط حکومت افغانستان به دلیل اختلافات قومی-سیاسی بیش از سقوط آن توسط طالبان است.

13 فروردین 1399

کمبود 22 قلم دارو در لرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از کمبود 22 قلم دارو در استان اطلاع داد.

13 فروردین 1399

چکاوکان سیاه پوش به یاد جان باختگان وطن خواندند

رضا شایسته، سرپرست گروه چکاوک در اجرای این گروه در تالار وحدت برای لحظاتی با حاضران صحبت کرد و چنین گفت: جشنواره موسیقی فجر امسال مورد بی مهری قرار گرفته است و خیلی از دوستان ما امسال در جشنواره حضور ندارند. امیدوارم که دیگر شاهد این اتفاقات ناگوار نباشیم...

13 فروردین 1399

فاوره: بازیکنان پاری سن ژرمن را می شناسیم، برانت به این بازی نمی رسد

لوسین فاوره تیمش را آماده جدال بزرگ لیگ قهرمانان اروپا کرده است.

13 فروردین 1399

خبرنگاران کاهش سرعت اینترنت مازندران در روزهای خانه نشینی کرونایی

ساری - خبرنگاران - سرعت اینترنت در مازندران در این روزها که خانه نشینی به یک شعار جمعی و عمل اجباری برای مقابله با ویروس کرونا در کشور تبدیل شده است و استفاده از آن می تواند در تحمل این شرایط به مردم یاری کند، کاهش یافته و سبب گله خانواده ها شده است.

12 فروردین 1399

سوریه، آزادسازی ده ها روستا و شهرک در حومه حلب

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه از آزادسازی ده ها شهرک و روستای جدید در حومه غربی و شمال غربی حلب از اشغال گروه های تروریستی خبر داد.

12 فروردین 1399

چرا برخی کشورها سیستم رأی گیری اجباری دارند؟

خبرنگاران/خراسان رضوی بسیاری از دولت های دموکراتیک شرکت در انتخابات ملی را حق شهروندی می دانند و به همین دلیل، معتقدند شرکت در انتخابات مسؤولیت مدنی شهروندان است. در برخی از کشورها که رأی دادن وظیفه تلقی می شود، رأی گیری در انتخابات اجباری و در قانون...

12 فروردین 1399

عربستان: حامی راهکار سیاسی در یمن هستیم!

ایسنا نوشت: وزیر خارجه عربستان مدعی شد که کشورش راه حل سیاسی در یمن از طریق انجام مصاحبه تحت نظارت سازمان ملل را پیش می برد.

11 فروردین 1399

پرواز گسترده هواپیماهای آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه عین الاسد

یک منبع امنیتی در عراق اظهار داشت که هواپیماهایی سربازان و مستشاران آمریکایی را از پایگاه عین الاسد در استان الانبار به ساختمان این پایگاه منتقل کردند.

10 فروردین 1399

ایتالیا میزبان نشست لیبی خواهد بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، ایتالیا ماه آینده میلادی از نشست لیبی برای آنالیز اجرای آتش بس و تحریم تسلیحاتی میزبانی می نماید.

10 فروردین 1399

شناسایی 28 کانون فراوری گردوغبار در داخل کشور، لرستان متأثر از این کانون هاست

خبرنگاران/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با اشاره به شناسایی 28 کانون فراوری گردوغبار در داخل کشور، گفت: استان از این کانون ها متأثر بوده و اولین استانی است که سند جامع مدیریت مقابله با گردوغبار را تدوین و مصوب کرد.

10 فروردین 1399

واکنش رانیری به نامزدی سرمربیگری تیم ملی ایتالیا

سرمربی تیم فوتبال نانت فرانسه به قرار دریافت نامش در میان نامزدهای راهنمایی آتزوری واکنش نشان داد.

9 فروردین 1399
تعداد: (484)