همایشها و نمایشگاه ها

گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش شد

روح الله حسینی مقدم مدیر عامل تامین مالی ملت با بیان اینکه گروه مالی ملت توسعه دهنده فعالیت های بانکی و مالی بانک ملت و تسهیل گر و تسریع بخش فرآیند های آن است، بیان داشت: ما بازوی بانک ملت و واسط میان بازار پول و سرمایه هستیم.

23 دی 1398

برگزاری نمایشگاه فرش دستباف ایرانی در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

نمایشگاه برندهای برتر فرش و تابلوفرش دستباف ایرانی از 6 تا 15 آذر در محوطه حیاط هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برپا می شود.

20 دی 1398

تازه ترین دستاوردهای ایران ساخت لیزر و فتونیک عرضه شد

تازه ترین دستاوردهای ایران ساخت لیزر و فتونیک در نمایشگاه بین المللی تهران عرضه شد.

12 دی 1398

شصت و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب بلگراد شروع به کار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، مراسم افتتاحیه شصت و دومین دوره نمایشگاه کتاب بلگراد شامگاه روز گذشته (30 مهرماه) با شعار کلید در کتاب هاست برگزار گردید. این نمایشگاه در فضایی به مساحت 30 هزار مترمربع برگزار می...

16 آذر 1398

غیبت سرمربیان مهمان نساجی در نشست خبری به لیگ 19 رسید

به گزارش خبرنگاران، مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه ای تیم فوتبال تراکتورتبریز که قراربود عصر یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر نساجی مازندران شرکت کند، به علت آنچه که تاخیر در پرواز کاروان این تیم به تهران وقائمشهر عنوان شده بود، به نشست خبری نرسید.

13 آذر 1398

سگ های چند میلیون دلاری

خبرنگاران: توله سگی از نژاد ماستیف تبتی در یک نمایشگاه حیوانات لوکس در چین به قیمت تقریبی 2 میلیون دلار به فروش رفت.

3 آذر 1398

دانشگاه حکیم سبزواری میزبان کنفرانس بین المللی صنعت سیمان می شود

پنجمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو با حضور پژوهشگران، صنعتگران و متخصصان داخلی و خارجی با مدیریت اجرایی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می شود.

30 آبان 1398

اعتماد بخشی به مردم برای رونق فراوری

رئیس شورا اسلامی شهر اصفهان گفت: متولیان صنعت باید صندلی و اعتبار خود را حفظ نموده و ضمن افزایش اعتماد بخشی، شرایط خوبی برای خود و جامعه رقم بزنند.

28 آبان 1398

شرایط تحریم وبینار، کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها را حذف کرد

رئیس مرکز مطالعات و همکاری های ملی و بین المللی وزارت علوم گفت: به دلیل شرایط تحریم وبینار، کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها حذف شد.

26 آبان 1398

موتورسیکلت پرنده در جیتکس رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گلف نیوز، روز گذشته کریر مخابراتیاتصالات با رونمایی از یک موتورسیکلت پرنده در نمایشگاه جیتکس 2019 بازدیدکنندگان را شگفت زده کرد.

24 آبان 1398

مسائل سریالی نشست های خبری لیگ ملت های والیبال 2019 در ارومیه

برگزاری کنفرانس های خبری قبل و بعد از بازی های لیگ ملت های والیبال 2019 در ارومیه، مسائل زیادی داشت که موجب اعتراض اصحاب رسانه شد.

19 آبان 1398

میزبانی کنوانسیون جهانی با دست خالی!، مسئولان گردشگری کمک کنند

به گزارش خبرنگاران، در نشست خبری هشتمین گردهمایی راهنمایان گردشگری که شامگاه گذشته، 30 اسفند در هتل همای مشهد برگزار شد، توحید فروزانفر، با اشاره به این که تاکنون هفت دوره از این مراسم در استان ها و شهرهای مختلف برگزار شده گفت: امسال، هشتمین دوره از جشن...

14 آبان 1398

برداشت سالانه حدود 6 میلیارد مترمکعب از ذخائر استراتژیک آبی

مدیرکل دفتر حفاظت و بهره وری منابع آب زیرزمینی با بیان این که بیش از 130 میلیارد مترمکعب از منابع آب زیرزمینی کشور از بین رفته است، اظهار کرد: سالانه حدود شش میلیارد مترمکعب از ذخائر استراتژیک آبی کشور برداشت می گردد.

13 آبان 1398

برطرف شدن نیازهای کاربران در Hangouts با قابلیت های جدید

شرکت گوگل با ارائه کردن قابلیت های جدید در پیام رسان Hangouts نیازهای کاربران آن را برطرف کرده است.

11 آبان 1398

خدمت رسانی پلیس راه کشور به زائران اربعین حسینی

رئیس پلیس راه با بیان اینکه خدمت به زائران و شیفتگان حسینی یک عبادت است، گفت: پلیس راه کشور سال جاری نیز با تمامی امکانات و تجهیزات به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی خواهد نمود.

7 آبان 1398

اعمال فشار آمریکا بر اعضای شورای امنیت در زمان آنالیز قطعنامه درباره ادلب

سخنگوی وزارت خارجه روسیه با شرح مواضع مسکو درباره پیش نویس قطعنامه سه جانبه انسانی درباره توقف درگیری ها در استان ادلب سوریه، تأکید کرد که آمریکا با اعمال فشار بر اعضای شورای امنیت، آنالیز این سند را به بن بست کشاند.

4 آبان 1398

کاهش کیفیت ساختمان ها با ورود به عرصه صنعتی شدن

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تبدیل، صنعتی شدن و تولید بیش از حد ساختمان ها در کشور باعث شد که ما به کیفیت ساختمان ها توجه نکنیم.

30 مهر 1398

شاهین طبع: تیم قدرتمندی در دفاع هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم ملی مقابل پورتوریکو شرکت کرد.

19 مهر 1398