رئیس گروه مالی گردشگری در جمع مدیران ارشد ارتباط گستر، مدیر روابط عمومی گروه، دریافت نشان ویژه روابط عمومی سرآمد

به گزارش وبلاگ علیکایی، به گزارش دیده بان گردشگری ایران، در نشان مدیر ارشد ارتباط گستر به مهدی جهانگیری رئیس گروه مالی گردشگری، آمده است: هیات داوران هجدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با هدف توسعه ارزش های متعالی ارتباطی، توسعه مردم داری، پی ریزی و توسعه ارتباطات انسانی، اجتماعی و شهروندی متقارن و همسنگ و پاسداشت منش تعاملی و ارتباطی، عنوان مدیر ارشد ارتباط گستر را به علت انجام خدمات موثر، مساعدت و توسعه ارتباطات با جامعه مخاطب، توجه به افکار عمومی، ارتباط موثر با رسانه ها و حمایت از برنامه های ارتباطی و نگاه تخصصی به روابط عمومی شایسته حضرتعالی می داند و این نشان را به آن فرهیخته گرامی تقدیم می نماید.

رئیس گروه مالی گردشگری در جمع مدیران ارشد ارتباط گستر، مدیر روابط عمومی گروه، دریافت نشان ویژه روابط عمومی سرآمد

بعلاوه بر اساس رای هیات داوران سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و نوزدهمین دوره جشنواره روابط عمومی ایران به علت سرآمدی و رعایت استانداردهای تعالی ارتباطی و اهتمام ویژه به سرآمدی و فزونی در حوزه های مختلف فعالیت های روابط عمومی و کوشش های مستمر برای ارتقای کیفیت فعالیت ها و خدمات ارتباطی بخصوص در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات اثربخش ، نشان ویژه روابط عمومی سرآمد به امیر نیکرویان مدیر روابط عمومی گروه مالی گردشگری تعلق گرفته است.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در هجدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، جلالی معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از مدیران سازمان ها و شرکت ها حضور داشتند.

در این سمپوزیوم، پس از سخنان هوشمند سفیدی دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، پیغام خانم اتستکو سوگی هارا رییس انجمن بین المللی روابط عمومی نیز قرائت شد.

موضوع این دوره سمپوزیوم، روابط عمومی شبکه ای بود و در بخش مطالعه و پنل های علمی موردی، نقش این نوع روابط عمومی در صنعت گردشگری مورد توجه نهاده شد.

در هجدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید، به موضوع نقش و کارکردهای روابط عمومی در توسعه گردشگری توجه ویژه ای شد.

این دوره از سمپوزیوم، با حمایت معنوی انجمن بین المللی روابط عمومی و مشارکت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار گردید

منبع: گردشبان
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1903

به "رئیس گروه مالی گردشگری در جمع مدیران ارشد ارتباط گستر، مدیر روابط عمومی گروه، دریافت نشان ویژه روابط عمومی سرآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس گروه مالی گردشگری در جمع مدیران ارشد ارتباط گستر، مدیر روابط عمومی گروه، دریافت نشان ویژه روابط عمومی سرآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید