ربیعی: ارزش تساوی مقابل نفت برای من از یک برد بیشتر است، یاد گرفتم که دردهایم را فریاد نزنم

به گزارش وبلاگ علیکایی، برای سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان به میزان یک برد ارزش داشته است.

ربیعی: ارزش تساوی مقابل نفت برای من از یک برد بیشتر است، یاد گرفتم که دردهایم را فریاد نزنم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از رفسنجان، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا به تیم نفت مسجدسلیمان خسته نباشید و از صمیم قلبم به بازیکنان خودم خداقوت جانانه می گویم. ارزش این تساوی برای من از یک برد بیشتر است. ما نزدیک به 93 دقیقه 10 نفره بودیم، بازی را اداره کردیم و فرصت کمی به حریف دادیم و چند موقعیت هم ایجاد کردیم و شایسته تقدیر بودیم. امروز همه بازیکنان ما به معنای واقعی زحمت کشیدند و با دویدن شان جای یک نفر کمتر را پر کردند. اگر بازی 11 نفره ادامه پیدا می کرد می توانستیم پیروز بازی باشیم. رشادت و تلاش بسیار بازیکنانم برای من مربی قابل تقدیر است و از صمیم قلبم به آنها خسته نباشید می گویم.

وی افزود: یک اتفاقی که در جریان بازی برای ما افتاد این بود که اسلامی خواه امروز بازی کرد. این بازیکن را بسیار دوست دارم، چون از نوجوانی شاگرد خودم بوده است. خدا را شکر پس از مصدومیتی که او داشت امروز در ترکیب قرار گرفت و خوب هم بازی کرد. امیدوارم در آینده شاهد درخشش این جوان آینده دار باشم. فراز امامعلی هم اینقدر با شور و اشتیاق به زمین رفت که برایم ارزش زیادی داشت که از او هم تشکر ویژه ای می کنم. حسین پورامینی و هومن ربیع زاده و ... نیز به تیم کمک کردند. این مسائل، اتفاقات خوبی در تیم ماست. درباره شرایط زمین هم خیلی ناراحتم و فقط می توانم بگویم متأسفم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره عملکرد داوری گفت: مومنی داور خوبی است که سال هاست سوت می زند، ولی به نظر من امروز خیلی کارت داد و خیلی سوت های مکرر داشت که بازی را انداخت. تا دقیقه 92 هم تیم حریف یک خط دفاعی چهار نفره نگه داشت و تا آخر بازی دل به ضدحملات داشت و ما هم که یک یار کم داشتیم و در کوچکترین برخوردها داور سوت می زد. ما با توجه به یک یار کم مجبور بودیم که لایه های دفاعی نفت را باز کنیم و خیلی سخت بود. من اگر درباره زمین می گویم ناراحت هستم. اصلاً زمین نبود! حرفی هم نمی زنم. من یاد گرفتم که دردهایم را فریاد نزنم. مس رفسنجان نشان داده است که می تواند یک کارهایی را بکند، ولی به نظرم خودمان یک جاهایی جلویش را می گیریم. من آماده این چالش بودم و مبارزه می کنم، ولی خداوکیلی الان خیلی ناراحت هستم و حرف نمی زنم و فقط می گویم متأسفم. من فقط روی دو صحنه داوری اعتراض داشتم.

ربیعی گفت: ما در لیگ برتر هیچ بازی آسانی نداریم، چون سطح انگیزه تیم ها با هم فرق دارد. نفت مسجدسلیمان در معرض سقوط است و با تمام وجود سعی می کند امتیاز بگیرد. می توانم بگویم که ما سال گذشته از هفته بیست وسوم به بعد تا این لحظه از روش سه دفاعه استفاده کردیم و پس از اخراج تیموری، بعد از مدت ها ما مجبور شدیم به دفاعه چهار نفره روی بیاوریم. من از فورواردهایم کم نکردم. فکر می کردیم 10 نفره هم فشار بیاوریم و فرصت های جسته و گریخته ای ایجاد کردیم. ما پنج تعویض انجام دادیم که یک ریسک بود. ما 93 دقیقه در سرچشمه 10 نفره بازی کردیم که کار خیلی سختی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1401 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1759

به "ربیعی: ارزش تساوی مقابل نفت برای من از یک برد بیشتر است، یاد گرفتم که دردهایم را فریاد نزنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: ارزش تساوی مقابل نفت برای من از یک برد بیشتر است، یاد گرفتم که دردهایم را فریاد نزنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید