قلعه نویی: با سوپرمنی به نام سوشا روبرو شدیم، احتمالا حوصله تماشاگر سر رفته و فحاشی نموده!

به گزارش وبلاگ علیکایی، سرمربی سپاهان از سبک بازی نفت مسجد سلیمان انتقاد کرد.

قلعه نویی: با سوپرمنی به نام سوشا روبرو شدیم، احتمالا حوصله تماشاگر سر رفته و فحاشی نموده!

به گزارش خبرنگاران، سپاهان امشب (آدینه) در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان متوقف شد و دو امتیاز خانگی را از دست داد. امیر قلعه نویی، سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: به نظرم نیمه اول بازی خوبی نبود و موقعیت های زیادی نداشتیم. نیمه دوم یکی از بهترین نیمه های ما بود و موقعیت های زیادی داشتیم اما با یک سوپرمن به نام سوشا مکانی روبرو شدیم. این از شانس ماست که هر دروازه بانی که مقابل ما قرار می گیرد، منتخب هفته می گردد و در هفته های بعد عملکردش ضعیف می گردد. از عملکرد بازیکنانم به خصوص در نیمه دوم خیلی راضی هستیم. حق ما در این دیدار همانند هفته قبل برد بود. ان شاءالله هفته به هفته شرایطمان بهتر گردد.

او اضافه کرد: می خواهم یک ایراد بگیرم. از فیفا خواهش می کنم که کلمه Fair Play را از فوتبال ایران بردارد چون در فوتبال ایران بازی جوانمردانه متفاوت است. ما از سیستم و شکل بازی نفت مسجد سلیمان گله نداشتیم اما تا بازی ما شکل می گرفت، نفتی ها می گفتند 2، یکی شان می افتاد، می گفتند 3، یکی دیگر می افتاد. این که فوتبال نشد! البته برای سوشا مکانی آرزوی سلامتی می کنم ولی من خواهش می کنم که یک نامه به فیفا بزنیم و از آن ها بخواهیم معنای درست آن را بگوید. فکر می کنم زمان مفید بازی در آسیا چهل و خرده ای دقیقه است اما بعضی تیم ها زمان مفید را به 30 دقیقه هم می رسانند. حرف هم بزنیم، می گویند بودجه نداریم. بودجه چه ربطی به این نوع فوتبال بازی کردن دارد؟ این است که از آقای تاج می خواهم به فیفا نامه بزند و تکلیف این کلمه را معین کند.

سرمربی سپاهان درباره به گل نرسیدن تیمش باوجود نمایش خوبی که دارد و همچنین گلگی مسجد سلیمانی ها نسبت به فحاشی های اجرا شده در این دیدار، گفت: من مربی زمانی باید ناراحت باشم که تیمم ایجاد موقعیت نکند اما ما هم موقعیت ایجاد می کنیم و هم بازی مالکانه ای داریم. در خصوص فحاشی ها باید بگویم که اگر اتفاقی افتاده است، ما آن را محکوم می کنیم ولی هوادار آمده فوتبال ببیند اما وقتی با یک اتفاق معمولی جریان بازی می افتاد، حوصله اش سر می رود. مسجد سلیمانی ها در بازی زمان زیادی را تلف کردند. این روش ها برای من قابل حل نیست. من در همه مدل تیم ها مربی گری کردم و خدا را شکر می کنم که آمار گل زنی تیمم همواره بالا بوده است. روز مرگ مربی گری من زمانی است که تیمم وقت تلف کند. حق طبیعی تیم ها است که با لایه های دفاعی بازی نمایند اما این شکل بازی درست نیست. از آقای تاج می خواهم برای مربیان کلاس بگذارد و معنی درست کلمه Fair Play را شرح دهد. تماشاچی وقتی این حرکات را ببیند ناراحت می گردد.

قلعه نویی در انتها درباره شرایط حسینی، شرح داد: حسینی مدتی از شرایط بازی دور بود و احتیاج دارد که رفته رفته به میادین برگردد. او بازیکن باکیفیت و معین نماینده ای است و معتقدم که حسینی هفته به هفته بهتر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 90

به "قلعه نویی: با سوپرمنی به نام سوشا روبرو شدیم، احتمالا حوصله تماشاگر سر رفته و فحاشی نموده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: با سوپرمنی به نام سوشا روبرو شدیم، احتمالا حوصله تماشاگر سر رفته و فحاشی نموده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید