گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش شد

به گزارش وبلاگ علیکایی، روح الله حسینی مقدم مدیر عامل تامین مالی ملت با بیان اینکه گروه مالی ملت توسعه دهنده فعالیت های بانکی و مالی بانک ملت و تسهیل گر و تسریع بخش فرآیند های آن است، بیان داشت: ما بازوی بانک ملت و واسط میان بازار پول و سرمایه هستیم.

گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش شد

به گزارش گروه بازرگانی وبلاگ علیکایی به نقل از روابط عمومی گروه اقتصادی ملت در قالب پنج شرکت کارگزاری بانک ملت، بیمه ما، تامین سرمایه بانک ملت، واسپاری ملت و سرمایه گذاری توسعه معین ملت در ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری اینوکس 2019 به عنوان شرکت کننده برتر به جهت تنوع ارایه خدمات تجمیع شده در یک گروه اقتصادی از جمله ارایه خدمات اقتصادی و بیمه ای و تامین سرمایه و میزان بازدید کننده و مذاکرات صورت گرفته با سرمایه گذاران و مدیران شرکت های مختلف دولتی، بخش خصوصی و استقبال بی شمار مخاطبان از این غرفه برگزیده شد.

روح الله حسینی مقدم مدیر عامل تامین اقتصادی ملت با بیان اینکه گروه اقتصادی ملت توسعه دهنده فعالیت های بانکی و اقتصادی بانک ملت و تسهیل گر و تسریع بخش فرآیندهای آن است، بیان داشت: ما بازوی بانک ملت و واسط میان بازار پول و سرمایه هستیم.

وی بیان کرد: اصل حاکم بر فعالیت های ما، هدفمندسازی سرمایه گذاری های کنترلی و غیرکنترلی بانک ملت و تکمیل زنجیره ارزش گروه و شرکت ها در حوزه فعالیت های اقتصادی است.

به گفته حسینی مقدم، گروه اقتصادی ملت به حفظ و افزایش ثروت سهامداران متعهد است و برای تحقق این تعهد، با عزم تمام به راهبری و نظارت پرتفوهای زیرمجموعه و ارزش آفرینی در کلیه بازارهای مرتبط با شرکت های تابعه می پردازیم. همچنین با استفاده از راهکارهای بازار در بازارهای پولی و سرمایه ای، تسهیل گر بازگشت فعالیت های بانک ملت به چرخه ارزش آفرینی بانکی هستیم تا تمرکز این نهاد بر کسب وکار اصلی اش در حوزه بانکی حفظ شود.

وی گفت: تبدیل شدن به هلدینگ سرآمد و تخصصی اقتصادی در سطح کشور، ضمن تحقق بخش عمده سود، هدف بانک ملت است. مدیرعامل تامین اقتصادی ملت بیان کرد: نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش فرصت خوبی بود که کسب و کارهای مختلف اقتصادی از نزدیک و در قالب یک نمایشگاه بتوانند ضمن ملاقات و هم اندیشی اقدام به تبادله اطلاعات و آخرین دستاوردهای حوزه اقتصادی و سرمایه ای کنند و شرایط و امان های موجود بازارهای سرمایه ای را بررسی کنند.

وی افزود: خوشبختانه نقطه قوت نمایشگاه کیش همواره برگزاری پنل ها و نشست های تخصصی است و شرکت کنندگان با حضور در این نشست ها آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی بازار سرمایه را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند.

مدیر عامل تامین اقتصادی ملت اظهارداشت: برای گروه اقتصادی ملت هم فرصتی محترم و مناسبی بود جهت شناسایی فرصت ها و سرمایه گذاران و مشتریان جدید و همچنین معرفی خدمات و پتانسیل گروه اقتصادی ملت که خوشبتخانه مراجعات بی شماری از جانب سرمایه گذاران و صاحبان پروژه های مختلف از جمله سرمایه گذاران جزیره کیش داشتیم که پس از مذاکرات اولیه با جمع بندی درخواست ها موضوعات مهم و قابل را جهت تامین اقتصادی پس از بررسی و کارشناسی فنی و دقیق گزینش کرده و اقدامات نهایی صورت خواهد گرفت .

حسینی مقدم گفت: متاسفانه بخش عمده ای از سرمایه گذاران کیش اطلاع و آشنایی کافی از بازار سرمایه و تامین منابع اقتصادی ندارند، لازم است با برگزاری دوره ها و شرکت در کارگاه های کوتاه مدت ویژه راهکارهای تامین سرمایه و همچنین جذب مشاوران و کارشناسان خبره حوزه تامین اقتصادی و سرمایه ای پروژه های خود را به پیش ببرند.

وی یکی از اتفاقات خوب و بی نظیر حوزه تامین سرمایه در سالهای اخیر را صدور اوراق مشارکتی 3000میلیارد ریالی صکوک اجاره جهت تکمیل ترمینال جدید فرودگاه کیش برشمرد که اتفاقی ویژه برای مناطق آزاد کشور بخصوص جزیره کیش در راستای تامین سرمایه از طریق ابزار های اقتصادی اسلامی و بازار سرمایه بود.

وی در سرانجام ضمن تشکر از برگزارکنندگان نمایشگاه گفت: اگر شرکت ها هدفمند و با برنامه تدوین شده در چنین نمایشگاه های شرکت کنند مسلما به اهداف و خواسته های خود خواهند رسید و بهره برداری مناسبی از چنین نمایشگاه های می توانند داشته باشند.

لازم بذکر است در این نمایشگاه بیش از 270 شرکت دولتی و بخش خصوصی در حوزه های مختلف از جمله بورس بانک و بیمه ای و معرفی فرصت های سرمایه ای از 27 الی 30 آبان ماه 98 حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 274

به "گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید