پیروانی: دوستان نسبت به رتبه تیمشان مصاحبه نکنند، بابت حرف هایم عذرخواهی می کنم

به گزارش وبلاگ علیکایی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوستان در رابطه با درخواست برای اعلام انتها لیگ، صبر نمایند و نسبت به رتبه تیم شان و شانسی که برای بقا دارند مصاحبه ننمایند.

پیروانی: دوستان نسبت به رتبه تیمشان مصاحبه نکنند، بابت حرف هایم عذرخواهی می کنم

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی با حضور در برنامه فوتبال برتر درباره صدور رای کمیته استیناف مبنی بر تایید رای کمیته انضباطی و اعلام فزونی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان، گفت: برای این بازی در موعد مقرر در زمین حاضر شده بودیم ولی حریف که میزبان هم بود در زمین حاضر نشد. بنابراین پرونده این بازی به کمیته انضباطی رفت و نتیجه سه بر صفر به نفع ما رقم خورد، بعد از آن حریف به این رای اعتراض داشت که باعث شد پرونده به کمیته استیناف برود.

وی بیان کرد: در جلسه استیناف نمایندگان سپاهان مدارک جدیدی ارائه نکردند و فقط فیلم هایی وجود داشت که قبلاً نیز به نمایش گذاشته شده بود. در این باره قانون اجرا شد و حق به حقدار رسید. خواهش می کنم به آینده نگاه کنید، چون بازی های هفته های پایانی لیگ همزمان خواهد بود و اگر این اتفاق یک بدعت گردد، به مشکل می خوردیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مقایسه ملاقات پرسپولیس مقابل داماش در جام حذفی با ملاقات سپاهان و پرسپولیس، یادآور شد: در بازی جام حذفی به دلیل عدم حضور تماشاگران ناظر بازی تصمیم گرفت ملاقات با تاخیر آغاز گردد و دو تیم در زمین بودند ولی در اصفهان تیم حریف وارد زمین نشده و مقایسه آن اشتباه است. در جلسه کمیته استیناف گفتم زمانی که سپاهان با پرسپولیس بازی دارد و دیر به استادیوم رسیده، آیا باید در رختکن بازیکنانش روپایی بزنند؟ دوستان گفتند اراده ای از سوی پرسپولیس و ناظر نبوده که بازی انجام گردد ولی وقتی ما بلیت می گیریم و در زمین حضور پیدا می کنیم دلیلی ندارد نخواهیم بازی کنیم.

پیروانی راجع به درگیری های لفظی پیش آمده در این مدت، توضیح داد: شاید مطرح شدن این صحبت ها به خاطر تعطیلی فوتبال و خانه نشینی بوده است. من به خاطر پست و مسئولیتی که دارم باید از پرسپولیس دفاع کنم ولی قبول دارم که این فضا اصلا قابل قبول نیست و بابت آن از مردم عذرخواهی می کنم. شاید توقع بوده که از افشین پیروانی این حرف ها شنیده نگردد ولی سعی کردم در کمال ادب صحبت کنم. در عمرم کارت قرمز نگرفتم و سه سال بازیکن اخلاق شدم و احترام به پیشکسوت و بزرگتر را بلدم. بعضی پیشکسوتا و بزرگان با من تماس گرفتند و گفتند در حمایت از تو مصاحبه می کنیم اما خواهش کردم این کار را ننمایند. همچنین اعلام کردم کسی از بازیکنان و پیشکسوتان به موضوع ورود نکند.

وی درباره حرف و حدیث هایی که مبنی بر آغاز تمرینات گروهی پرسپولیس و چند باشگاه دیگر مطرح شده بود، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و اگر قرار باشد این اتفاق رخ دهد استادیوم شهید کاظمی به دو هفته زمان احتیاج دارد تا راه بیفتد. تصاویری که منتشر شده مربوط به قبل بوده و الان تمرینی برگزار نمی گردد. کادرفنی دو را دور تمرینات انفرادی بازیکنان را کنترل و بازیکنان از تمرینات عکس و فیلم ارسال می نمایند.

وی درباره احتمال از سرگیری مسابقات گفت: تا جایی که می توانیم باید به دنبال حفظ سلامتی باشیم اما دوری از فوتبال و ترک عادت هم سخت هم است. خداراشکر شرایط بهتر و مترو و جاهای دیگر باز شده و مطمئن باشید اگر قرار باشد تمرینات آغاز گردد همه مسائل بهداشتی رعایت خواهد شد. الان آمارها نشان می دهد تعداد مبتلایان و فوتی ها روز به روز در حال کم شدن است. اگر تمرینات آغاز گردد کادر پزشکی تیم ها کار سختی خواهند داشت، چون باید برای هر بازیکن یک پرونده کرونایی تشکیل گردد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره درخواست بعضی تیم ها برای نیمه تمام ماندن لیگ، گفت: این دوستان پیش از ارسال نامه باید بیشتر آنالیز می کردند که هنوز 8 تیم شانس صعود به لیگ قهرمانان آسیا دارند و 8 تیم نیز در خطر سقوط هستند. در لیگ یک هم 7 تیم شانس صعود دارند و 8 تیم شانس سقوط. همه این مسائل را کنار بگذاریم و به درخواست چند باشگاه عمل کنیم؟ چوکا تالش با فرشاد پیوس بعد از سال ها می خواهد به لیگ یک برگردد، چطور می توانیم همه چیز را نیمه تمام رها کنیم؟

پیروانی اضافه نمود: الان هر کسی طبق رتبه ای که دارد می گوید درباره تعطیلی لیگ صحبت می نماید. بهتر است دوستان پاسخ دهند که قرارداد کادر و بازیکنان در صورتی تعطیلی لیگ چطور محاسبه گردد؟ ما زحمت کشیدیم و 10 امتیاز جلو هستیم، الان تیم به یاری اقتصادی احتیاج دارد و اگر مسابقات تعطیل گردد، اسپانسر پول نمی دهد. سال گذشته که لیگ دو ماه به بهانه دوربین و گیت دیر آغاز شد، چه اتفاقی رخ داد؟ الان هم دوستان صبر نمایند و نسبت به رتبه تیم شان و شانسی که برای بقا دارند مصاحبه ننمایند. ما چیز اضافه ای نخواستیم، لیگ آغاز شده و باید تمام گردد و اگر ماهم نامه بزنیم که لیگ با قهرمانی ما تمام گردد زیاده خواهی نموده ایم. هنوز فیفا و AFC چیزی اعلام ننموده اند، آن وقت چند باشگاه نامه می زنند که لیگ تمام گردد!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 705

به "پیروانی: دوستان نسبت به رتبه تیمشان مصاحبه نکنند، بابت حرف هایم عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: دوستان نسبت به رتبه تیمشان مصاحبه نکنند، بابت حرف هایم عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید