ماجرای حمله سگ های ولگرد به یک دختربچه به روایت شهرداری

به گزارش وبلاگ علیکایی، شهرداری منطقه 20 در مورد دریده شدن دختربچه 7 ساله توسط سگ های ولگرد توضیحاتی را ارائه و تاکید نمود که دختر بچه مذکور، کودک کار نیست.

ماجرای حمله سگ های ولگرد به یک دختربچه به روایت شهرداری

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ علیکایی، در پی انتشار خبری مبنی بر دریده شدن دختربچه گلفروش توسط سگ های خیابانی در تاریخ 8 بهمن، شهرداری منطقه 20 در این خصوص شرحاتی را عنوان کرد.

در بخشی از شرحات شهرداری منطقه 20 آمده است: با توجه به آنالیز های صورت گرفته و تحقیقات میدانی کارشناسان منطقه 20 شهرداری تهران، متأسفانه این حادثه در روز یکشنبه مورخ 6 بهمن ماه 1398 خارج از محدوده منطقه 20 شهرداری تهران و در اراضی کشاورزی و زراعی نزدیک به روستای گلحصار در محدوده بخشداری کهریزک که سکونتگاهی غیر رسمی است، اتفاق افتاده است.

در تبادل نظر با مادر این کودک معین شد، نام کودک آسیب دیده نصرت بلوچی و از اتباع عزیز کشور پاکستان است که در زمان وقوع حادثه در کنار مادر خود بوده و مادر به دلیل مراقبت از کودک خردسال که در بغل داشته، نتوانسته زمان حمله سگ از کودک حادثه دیده مراقبت کند و منجر به مجروح شدن کودک شده است.

کودک آسیب دیده ابتدا در یکی از بیمارستان های منطقه 20 بستری و سپس برای اقدامات تشخیصی و درمانی پیشرفته تر به بیمارستان دیگری منتقل شده است. شهرداری منطقه 20 براساس مسئولیت اجتماعی و اخلاقی خود از زمان وقوع حادثه و در طول مراحل درمانی عیادت از کودک آسیب دیده اقدام و نسبت به کاهش تألمات جسمی و روحی او و خانواده اش یاری نموده است. قابل شرح است که کودک آسیب دیده گل فروش و کودک کار نیست و خانواده او به سبزی کاری مشغول هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 448

به "ماجرای حمله سگ های ولگرد به یک دختربچه به روایت شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای حمله سگ های ولگرد به یک دختربچه به روایت شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید