سومین گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و نوآوری اسفند 99 برگزار می شود

به گزارش وبلاگ علیکایی، سومین رویداد گراف دی 10 اسفند ماه سال جاری در صندوق نوآوری، شکوفایی ریاست جمهوری و با بررسی تجربیات مسوولیت اجتماعی در ایران و جهان، برگزار خواهد شد.

سومین گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و نوآوری اسفند 99 برگزار می شود

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، مسئولیت اجتماعی شرکت نه تنها در میان جامعه و ذی نفعان نسبت به برند شرکت آگاهی ایجاد می کند، بلکه تصویری مثبت از آن را در اذهان پدید می آورد و از یک سو عملکرد مالی شرکت را تحت تاثیر جدی قرار داده و آن را بهبود بخشیده و از سوی دیگر، به تقویت ذی نفعان و در شکلی فراگیرتر به حفظ و تقویت جامعه می انجامد.

در این راستا، شرکت های پیشرو نیز همواره به اهمیت ارتباط میان برند یا علامت تجاری خود با مسئولیت اجتماعی شرکت واقف بوده و معتقدند که سرمایه گذاری در زمینه مسئولیت اجتماعی شرکت، برخلاف پندار برخی، اقدامی هزینه بر نیست. بلکه، اقدامی مبتنی بر مدیریت استراتژیک، در جهت ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت و کمک به توسعه جامعه است.

با توجه به اهمیت و جایگاه این موضوع، سومین گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و نوآوری (گراف دی) که با حضور جمعی از مدیران شرکت های بانکی، فناوری، ارتباطی و استارتاپی با هدف انتقال تجربه و تعامل برگزار می شود به موضوع مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان اختصاص داده شده است.

لازم به ذکر است که گراف دی رویدادی در حوزه روابط عمومی است که در نظر دارد گروهی از کارشناسان و فعالان این حوزه را گرد هم جمع آورد و زمینه ای را برای ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان آن ها فراهم کند.

این رویدادِ مستقل از سال گذشته آغاز به کار کرده است و اشتراک گذاری و انتقالِ تجربه های ناب، به دست آوردنِ دانش و راهکار های علمی برای به حداکثر رساندن فعالیت های ارتباطی، شبکه سازی برای تعاملِ هدف مند و مطلوب میانِ فعالان و دانشجویان، تلاش برای دست یابی به تفاهم و یکسان سازی ادبیات از مهم ترین اهدافی ست که در گراف دی دنبال می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1213

به "سومین گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و نوآوری اسفند 99 برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و نوآوری اسفند 99 برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید