درخواست کمیته المپیک از تاماش آیان برای حل مشکل رستمی و حسینی

به گزارش وبلاگ علیکایی، کمیته ملی المپیک به منظور رفع مشکل کیانوش رستمی و سعید علی حسینی برای حضور در رقابت های گزینشی المپیک با فدراسیون بین المللی وزنه برداری مکاتبه کرد.

درخواست کمیته المپیک از تاماش آیان برای حل مشکل رستمی و حسینی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ علیکایی، به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، بعد از نشست سه جانبه وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون وزنه برداری که روز گذشته در دفتر دکتر صالحی امیری برگزار گشت، مقرر شد با توجه به اهمیت موضوع بنا به درخواست فدراسیون وزنه برداری کشورمان، نامه ای از سوی کمیته ملی المپیک خطاب به تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری جهت مساعدت برای حضورِ کیانوش رستمی و سعید علی حسینی در مسابقات کسب سهمیه سوئیس آماده و ارسال گردد.

بعد از درخواست شفاهی و مکتوب مسئولان فدراسیون وزنه برداری، این نامه صبح امروز و با امضای ریاست کمیته ملی المپیک خطاب به رئیس فدراسیون بین المللی وزنه برداری ارسال شد.

متن آن به شرح ذیل می باشد:

آقای دکتر تاماش آیان رئیس فدراسیون بین المللی وزنه برداری عضو افتخاری کمیته بین المللی المپیک

جناب آقای رئیس

به امید بهروزی شما به هنگام وصول این نامه

مایلم به اطلاعتان برسانم که آقای کیانوش رستمی و آقای سعید علی حسینی، اعضای برتر تیم ملی بزرگسالان وزنه برداری که شانس مدال آوری در بازی های توکیو 2020 را دارند، قصد دارند در 49 مین مسابقات بین المللی 210 CHALLENGE که قرار است از تاریخ 24 الی 27 اکتبر 2019 (2 الی 5 آبان 98) در تراملان، سوییس به عنوان رویداد گزینشی کسب سهمیه بازیهای المپیک توکیو 2020برگزار گردد، شرکت نمایند.

متاسفانه امروز مطلع شدیم که فدراسیون ملی مربوطه به دلیل برخی شرایط اجتناب ناپذیر، پیروز به انجام ثبت نام قبل از مهلت مقرر نشده است. خواهشمند است لطف نموده و با استفاده از نفوذ خود و اعمال نظر مثبت دستور لازم صادر فرمایید تا کمیته برگزاری، ثبت نام ورزشکاران برتر ایرانی آقای رستمی و آقای حسینی را بپذیرند.

با تشکر فراوان از حمایت جنابعالی، از بابت درخواست فوق و اقدام با تاخیر، عذرخواهی می نماییم.

با احترام

سیدرضا صالحی امیری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 138

به "درخواست کمیته المپیک از تاماش آیان برای حل مشکل رستمی و حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست کمیته المپیک از تاماش آیان برای حل مشکل رستمی و حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید