خبرنگاران وزیر بهداشت: اهل ترک کردن صحنه نیستم

به گزارش وبلاگ علیکایی، تهران - خبرنگاران - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جریان شناخته شده ای، خبر استعفای بنده را منتشر کرد، اما مردم بدانند اهل ترک و خالی کردن صحنه ای که به ضرر مردم باشد، نیستیم.

خبرنگاران وزیر بهداشت: اهل ترک کردن صحنه نیستم

به گزارش خبرنگاران از وبدا، سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه در واکنش به خبر استعفای خود خاطرنشان کرد: ممکن است جایی برای منافع مردم بایستیم و چانه بزنیم، اما اهل ترک کردن صحنه نیستم.

وی اضافه کرد: امروز توسط جریان شناخته شده ای شایعه شده بود که وزیر بهداشت استعفا نموده است، اما با عهد و پیمانی که با مردم این سرزمین بسته ام، گرچه ممکن است جاهایی بر مواضعم بایستم و برای موضوعی چانه بزنم، اما تا جان در بدن دارم و تا جایی که جان آفرین این توفیق را خواهد داد، اهل ترک کردن صحنه ای به ضرر مردم نیستیم.

در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر استعفای سعید نمکی، وزیر بهداشت در فضای مجازی منتشر شد.

علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری نیز صبح امروز در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: در حالی که صبح امروز طرح جامع مدیریت کرونا شامل تدابیر و محدودیت ها تا انتها سال، در ستاد ملی به تصویب رسید و قسمت عمده این طرح نیز در وزارت بهداشت و درمان تهیه شده، صحبت از استعفای وزیر بهداشت و ... چیزی فراتر از اخبار جعلی نیست.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1044

به "خبرنگاران وزیر بهداشت: اهل ترک کردن صحنه نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزیر بهداشت: اهل ترک کردن صحنه نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید