حبیبی: از تنها اردوی برون مرزی خود بیشترین استفاده را بردیم

به گزارش وبلاگ علیکایی، خبرنگاران: مربی تیم ملی هندبال کشورمان از اردوی برگزار شده در کشور ایتالیا ابراز رضایت کرد.

حبیبی: از تنها اردوی برون مرزی خود بیشترین استفاده را بردیم

علیرضا حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ علیکایی درخصوص اردوی آمادگی تیم ملی هندبال در ایتالیا گفت: اطلاع دارید که تنها اردوی تدارکاتی خارج از کشور قبل از جام جهانی همین اردویی بود که در ایتالیا برگزار کردیم لذا سعی کردیم از این اردو حداکثر استفاده را ببریم.

وی در ادامه اضافه کرد: با 22 بازیکن به ایتالیا اعزام شدیم و در این 10 روز علاوه بر تمرینات تاکتیکی، 3 بازی تدارکاتی با تیم ملی ایتالیا و یک بازی تدارکاتی با تیم فاسانو، تیم صدرنشین لیگ ایتالیا برگزار کردیم. در 3 بازی با ایتالیا و بازی آخر سعی کردیم از همه بازیکنان خود استفاده کنیم چراکه بعد از اینکه اردوی اسلوونی لغو شد ما بازی رسمی برای محک زدن بازیکنان نداشتیم و از این فرصت استفاده کردیم تا نقاط ضعف و قدرت تیم را شناسایی کنیم.

مربی تیم ملی هندبال کشورمان یادآور شد: در بازی آخر مقابل تیم باشگاهی ایتالیا حدود 8 نفر از بازیکنان خوب تیم را کنار گذاشتیم و از نفرات جدید استفاده کردیم و به 14 بازیکن دیگر فرصت دادیم تا در مسابقه حاضر شوند. تیم فاسانو 5 بازیکن ملی پوش و چند بازیکن خارجی داشت و فرصتی بود تا بازیکنان مان را مورد ارزیابی قرار دهیم. در مجموع نیز باید بگویم با برگزاری این 4 بازی به هماهنگی خوبی رسیدیم تا در نهایت ترکیب نهایی را اعلام کنیم.

حبیبی اعلام کرد: موسوی و پورقاسمی که در لیگ مجارستان بازی می نمایند در ایتالیا به جمع ملی پوشان پیوستند و باباصفری نیز قبل از اعزام تیم به ایتالیا به جمع اردونشینان اضافه شده بود.

وی در سرانجام گفت: اردوی خوبی در ایتالیا برگزار گردید و از فدراسیون و داود توکلی برای هماهنگی در برگزاری این اردو تشکر می کنم به علاوه فدراسیون هندبال ایتالیا نیز همکاری خوبی با ما داشت تا پیش از حضور در جام جهانی یک اردوی خوب را برگزار کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 250

به "حبیبی: از تنها اردوی برون مرزی خود بیشترین استفاده را بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: از تنها اردوی برون مرزی خود بیشترین استفاده را بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید