تشکیل کمیته ای برای آنالیز افزایش پلکانی حقوق

به گزارش وبلاگ علیکایی، جزئیات و بندها و تبصره های بودجه پیشنهادی 1401 با حضور رئیس جمهور و همه اعضای کابینه مورد آنالیز نهاده شد.

تشکیل کمیته ای برای آنالیز افزایش پلکانی حقوق

جلسات فوق العاده هیات دولت برای آنالیز و تدوین بودجه 1401 کل کشور روز پنجشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر تشکیل شد و در آن در مورد افزایش حقوق کارکنان مقرر شد کمیته ای این موضوع را آنالیز کند به گونه ای که افزایش حقوق به صورت پلکانی انجام گردد تا کارکنانی که حقوق کمتری دریافت می نمایند افزایش حقوق بیشتری داشته باشند.

در این جلسه بعلاوه در راستای مردمی کردن اقتصاد و مشارکت مردم در اداره امور مقرر شد دستگاه های اجرایی پروژه های نیمه تمام در سطح استانی و ملی را با مشارکت بخش خصوصی تکمیل نمایند.

در جلسه هیات وزیران برای توسعه اینترنت همگانی و دسترسی همه آحاد مردم به اینترنت تصمیم گرفته شد تا توسعه و تکمیل زیرساخت های برق رسانی به روستاهای فاقد برق کشور با اولویت و به سرعت انجام گردد.

در این جلسه بعلاوه با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی مقرر شد برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی، حدود 7 هزار میلیارد تومان در سال 1401 به منظور جبران خسارت کشاورزان اختصاص یابد تا در صورت تایید نهایی به وسیله مجلس شورای اسلامی، این مبلغ در این زمینه هزینه گردد.

در جلسه هیات دولت بعلاوه در زمینه اختلاف فدراسیون فوتبال، صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان در مورد حق تبلیغات محیطی تصمیم گرفته شد کارگروهی متشکل از این سه دستگاه موضوع را آنالیز و پیشنهاد مشخصی را برای تصویب به هیات دولت ارائه دهد.

هیات دولت برای ادامه آنالیز تبصره های بودجه سال 1401 کل کشور و جزئیات آن فردا آدینه نیز تشکیل جلسه فوق العاده خواهد داد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1670

به "تشکیل کمیته ای برای آنالیز افزایش پلکانی حقوق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کمیته ای برای آنالیز افزایش پلکانی حقوق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید