برگزاری پویش های دانش آموزی از معلم زندگی تا زنگ انشا

به گزارش وبلاگ علیکایی، تهران (پانا) - اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به پاس زحمات تمامی معلمان کشور و همچنین گرامی داشت مقام معلم در هفته معلم و هم زمان با سالروز شهادت شهید مطهری پویش هایی ویژه دانش آموزان سراسر کشور را در راستای گرامیداشت مقام معلم برگزار می نماید.

برگزاری پویش های دانش آموزی از معلم زندگی تا زنگ انشا

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، علی جانباز معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، همزمان با شروع گرامیداشت هفته معلم گفت: اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان هرساله به مناسبت روز معلم ، برنامه ها و پویش های مختلفی را برگزار می نماید.

معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، گفت: سال جاری با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا که بر کشور حاکم است ؛ اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان در نظر دارد به پاس زحمات تمامی معلمان گشور و همچنین گرامی داشت مقام معلم در هفته معلم و هم زمان با سالروز شهادت شهید مطهری پویش هایی را در فضای مجازی ویژه دانش آموزان سراسر کشور برگزار کند.

زنگ انشا

پویش دانش آموزی زنگ انشا نمونه ای از اقدامات دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی برای گرامیداشت معلم در استان سمنان است.

در این پویش دانش آموزان به دو شیوه متن انشا در قالب یک صفحه A4 و صوت خوانش انشا در قالب یک فایل صوتی آثار خود را با عنوان هدیه به معلمان تهیه و ارسال کردند. در نهایت قرار است که از میان آثار ارسال شده، به پنج اثر برگزیده هدایایی اهدا گردد.

معلم خوب من

دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی در استان هرمزگان نیز با راه اندازی پویش معلم خوب من در شرایطی که امکان بازدید حضوری از معلم وجود ندارد، نسبت به گرامیداشت مقام معلم اقدام کردند.

این دانش آموزان قرار است که اسامی بهترین معلم از نگاه دانش آموزان را با ذکر دلیل در گروه های مجازی و همچنین برای مربیان ارسال نمایند.

مهلت انجام این پویش تا روز یکشنبه 11 اردیبهشت ماه بوده است و در روز دوازدهم اردیبهشت ماه یعنی روز معلم قرار است که در یک ساعت معین ختم جمعی حدیث کساء به نیت عاقبت به خیری معلمان قرائت گردد.

تمام قد برای معلم، برپا

راه اندازی پویش تمام قد برای معلم، برپا اقدام نوآورانه دانش آموزان استان قزوین به مناسبت روز معلم است.

در این پویش دانش آموزان در یک ویدئو با عنوان نام معلم خود، این روز را تبریک می گوید.

مهلت اتمام این پویش روز دوازدهم اردیبهشت ماه است و همچنین به رتبه برتر هدیه ای تقدیم می گردد.

معلم محبوب من

دانش آموزان اتحادیه انجمن اسلامی استان همدان نیز پویش معلم محبوب من را راه اندازی کردند.

این پویش ویژه دانش آموزان پایه های هشتم، نهم و دهم است و تا به امروز بیش از1000 نفر در آن شرکت نموده است.

دانش آموزان در این پویش باید در لینک http://moj4.ir/13530نام معلم محبوب خود را عنوان نمایند.

معلم زندگی

پویش معلم زندگی نیز طرحی است که به همت اتحادیه کرمان برگزار خواهد شد و در آن دانش آموزان معلم های توانا و نمونه شان استان خود را معرفی می نمایند و از توانمندی های معلم خود می گویند.

پویش معلم زندگی سعی دارد تا دانش آموزان با معرفی معلم نمونه خود در شبکه های اجتماعی از معلم شان ، آن نکاتی که یاد گرفتند و یا خصلت های اخلاقی شایسته ای را که از آنها دریافت کردند و باعث شده آن معلم ، معلم محبوب شان تلقی گردد را منتشر نمایند و به ازای شرکت در این پویش در خاتمه جوایز نفیسی به قید قرعه اعطا خواهد شد.

گفتنی است دانش آموزان برای شرکت در هر یک از پویش ها می توانند به صفحات مجازی آینده سازان در کانال بله و شاد @ ayandehsazaanمراجعه نمایند و ضمن شرکت در این برنامه ها از جوایز نفیس بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1409

به "برگزاری پویش های دانش آموزی از معلم زندگی تا زنگ انشا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری پویش های دانش آموزی از معلم زندگی تا زنگ انشا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید