بازدید معاون اجرایی ارتش از بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش

به گزارش وبلاگ علیکایی، امیر سرتیپ محمودی با حضور در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش، از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.

بازدید معاون اجرایی ارتش از بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش

به گزارش خبرنگار ، امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش، در بازدید از بیمارستان فوق تخصصی 600 تخت خوابی بعثت نیروی هوایی ارتش، فرایند بازسازی تعدادی از بخش ها و بعضی مسائل این بیمارستان را موردآنالیز قرار داد.

او در حاشیه این بازدید ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر و تجلیل از حماسه آفرینی های نیروی هوایی ارتش در برهه های مختلف گفت: فعالیت ها و خدمات رسانی بیمارستان آجا، از جمله بعثت نیروی هوایی ارتش همیشه مورد توجه مجموعه فرماندهی ارتش قرار داشته و نوع خدمات رسانی، کیفت خدمات ارائه شده و میزان رضایتمندی مراجعین آن مورد آنالیز سلسله مراتب فرماندهی قرار می گیرد.

معاون اجرایی ارتش ادامه داد: خوشبختانه شاهد بازسازی و نوسازی بخش هایی از این بیمارستان هستیم، بدون شک این اقدام در راستای خدمت رسانی بهتر به کارکنان و خانواده های نیرو های مسلح و عموم مردم ساکن در مناطق شرق تهران است.

او با بیان اینکه اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی هوایی ارتش در همه عرصه های ملی در حوزه امداد و درمان درکنار مردم حضوری چشمگیر داشته است، گفت: در بازدید از منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان شاهد بودیم که کادر درمانی نیروی هوایی ارتش، خدمات بهداشتی ودرمانی گسترده ای را به ساکنان این منطقه ارائه دادند و این قبیل خدمات در ایام و مناسبت های مختلف از جمله راهپیمایی اربعین، حوادث غیرمترقبه و... به خوبی انجام می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 472

به "بازدید معاون اجرایی ارتش از بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید معاون اجرایی ارتش از بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید