اسنوا پیشگام در فناوری هوشمندسازی اشیا

به گزارش وبلاگ علیکایی، در بازدید وزیر صنعت از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک ، از یخچال های جدید هوشمند اسنوا با تکنولوژی IOT رونمایی شد.

اسنوا پیشگام در فناوری هوشمندسازی اشیا

در بازدید وزیر صنعت از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک ، از یخچال های جدید هوشمند اسنوا با تکنولوژی IOT رونمایی شد. این یخچال های هوشمند دارای قابلیت هایی به شرح زیر هستند:

کنترل محصول از راه دور

مخابره هوشمند شرایط محصول به خدمات پس از فروش

مدیریت آسان مواد غذایی موجود در یخچال جهت جلوگیری از اضطراب مصرف کننده

کاهش مصرف انرژی

افزایش طول عمر محصول

تنظیمات هوشمند محصول

ذخیره زمان تنظیم محصول

منصور سعیدزاده، مدیر روابط عمومی اسنوا در رابطه با رونمایی از یخچال های هوشمند اسنوا گفت:

از آنجایی که صنعت لوازم خانگی های تک است و هر روز متناسب با نیاز مصرف کننده در حال تغییر می باشد، بایستی پا به پای تحولات پیش رفت.

در حال حاضر، آخرین تحولات روز دنیا در صنعت لوازم خانگی بحث هوشمندسازی است.

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، به عنوان پیشگام صنعت تولید لوازم خانگی با تحقیق ، توسعه و پژوهش توانسته همگام با تحولات دنیای پیش رود و اکنون تنها تولید کننده ساید بای ساید هوشمند در ایران باشد.

یکی از مزیت های مهم یخچال های هوشمند این است که محصول با اجازه مشتری می تواند با سرورهای ما در خدمات پس از فروش ارتباط برقرار کند و چنانچه مسئله ای ایجاد شود، آن مشکل را به سرورهای ما در خدمات پس از فروش مخابره کند. در واقع ماژولی که بر روی بورد اصلی قرار گرفته است قابلیت اتصال به اینترنت را داراست، به این وسیله خود محصول دیتا را برای کلود اسنوا ارسال می کند و به مشتری نیز اطلاع داده می شود.

تمامی این اقدامات در جهت توسعه بیشتر و خودکفایی صورت می پذیرد. از سال گذشته و با خروج برندهای خارجی ظرفیت تولید اسنوا افزایش یافته است و تلاش ما در اسنوا این است که ضمن افزایش تولیدات، همگام با آخرین تحولات روز دنیا در صنعت لوازم خانگی باشیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1125

به "اسنوا پیشگام در فناوری هوشمندسازی اشیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنوا پیشگام در فناوری هوشمندسازی اشیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید