استان اردبیل دارای ظرفیتهای مهم گردشگری در سطح بین المللی است

به گزارش وبلاگ علیکایی، ایسنا/ براساس آخرین اخبار و گزارشات منتشر شده، استان اردبیل دارای ظرفیتهای مهم گردشگری در سطح بین المللی است.

استان اردبیل دارای ظرفیتهای مهم گردشگری در سطح بین المللی است

حسن محمدی ادیب با اشاره به ظرفیتهای متعدد فرهنگی، طبیعی و گردشگری استان اردبیل گفت: این استان به عنوان یکی از قطبهای گردشگری کشور شناخته می شود و با توجه به اجرای طرح های مختلف گردشگری انتظار می رود در آینده ای نزدیک به یکی از مقاصد گردشگری بین المللی تبدیل شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به روند رو به رشد حضور گردشگران خارجی در استان اردبیل اضافه نمود: شاهد افزایش علاقمندی سرمایه گذاران خارجی بویژه سرمایه گذارانی از کشورهای عربی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استان اردبیل هستیم و اداره کل میراث فرهنگی با طراحی بسته های سرمایه گذاری آماده حمایت از علاقمندان به سرمایه گذاری است.

وی تاکید کرد: استان اردبیل با وجود چشمه های آب گرم و سرد معدنی و تاثیر درمانی آنها بهترین ظرفیت را برای توسعه گردشگری سلامت دارد و با سرمایه گذاری بیشتر در این زمینه و معرفی ظرفیتهای موجود می تواند در سطح بین المللی مورد توجه قرار بگیرد.

محمدی ادیب ادامه داد: اردبیل با جاذبه های متنوع در حوزه جاذبه های طبیعی، میراث فرهنگی و جاذبه های انسان ساخت مثل پلهای معلق می تواند میزبان شایسته ای برای سلیقه های مختلف گردشگری باشد و ما امیدواریم استان اردبیل و قابلیت های گردشگری آن را آن گونه که هست، معرفی کنیم.

منبع: همگردی
انتشار: 16 فروردین 1402 بروزرسانی: 16 فروردین 1402 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1954

به "استان اردبیل دارای ظرفیتهای مهم گردشگری در سطح بین المللی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استان اردبیل دارای ظرفیتهای مهم گردشگری در سطح بین المللی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید