آشنایی با وجه دیگری از مهران مدیری در کتاب باز

به گزارش وبلاگ علیکایی، محمدرضا رضاییان تهیه کننده مجموعه کتاب باز از حضور مهران مدیری در قسمت پایانی این برنامه اطلاع داد.

آشنایی با وجه دیگری از مهران مدیری در کتاب باز

جهت دریافت مشاوره خدمات موشن گرافیک از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی سناریو تا ساخت تیزر و موشن گرافیک حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ علیکایی، محمدرضا رضائیان با اشاره به پخش قسمت های خاتمهی کتاب باز و حضور مهران مدیری در این برنامه اعلام کرد: پنج قسمت دیگر از کتاب باز باقی مانده است و قرار است مهران مدیری در آخرین قسمت از این برنامه حضور پیدا کند.

آشنایی با وجه دیگری از مهران مدیری

وی درباره حضور مدیری در این برنامه اعلام کرد: این برنامه چهارشنبه 30 بهمن پخش می گردد و به نظرم مخاطب با وجوه دیگری از مهران مدیری آشنا می گردد که برایش تازگی دارد.

رضائیان افزود: مخاطب در این برنامه وجهی از مهران مدیری را می بیند که تا به امروز ندیده است به نظرم در این برنامه می فهمیم که چرا مدیری خواننده است یا چرا طنزپرداز قوی ای است و چطور در حوزه های مختلف ورود نموده و تقریبا در عموم آن ها هم پیروز بوده است. درواقع این برنامه نوعی رمزگشایی از توفیقات مهران مدیری بوسیله مطالعه است.

بهترین فصل کتاب باز بود

تهیه نماینده کتاب باز درباره این فصل از برنامه و بازخورد ها افزود: بازخورد های این فصل خوب بود و حتی می توان گفت: بهترین فصل کتاب باز بود. بخش های مختلفی داشتیم که این فصل به برنامه اضافه شد و کتاب باز به پختگی کاملی رسیده بود که توانست ذائقه های زیادی را پوشش دهد.

وی درباره فصل جدید کتاب باز نیز اعلام کرد: سیاست شبکه این است که کتاب باز را در نیمی از سال روی آنتن داشته باشد، پیش از این درباره فصل جدید کتاب باز صحبت شده بود و محمد احسانی مدیر شبکه نسیم اقبال دارد که ادامه یابد.

دلیلی ندارد مجری برنامه برند را دائم عوض کرد

این تهیه نماینده همچنین درباره تغییر مجری در فصل جدید نیز گفت: سروش صحت هویت کتاب باز شده است و باید با او ادامه دارد. ما سه فصل با او کار نموده ایم و مخاطب به او عادت نموده است. دلیلی ندارد مجری برنامه ای را که برند می گردد دائم تغییر داد، چون این برنامه بخشی از زندگی او شده است.

وی درباره بازگشت دوباره کتاب باز توضیح داد: کار ما در کتاب باز تمام نمی گردد دفتر برنامه مشغول کار است، سردبیری سوژه یابی را انجام می دهد فقط ممکن است بازه زمانی کوتاهی استراحتی داشته باشیم و بعد دوباره کار را آغاز کنیم. ما در هر فصل تقریبا حدود 100 تا 120 قسمت برنامه داشته ایم و این میزان از برنامه احتیاج به پیش فراوری جدی دارد.

رضائیان در خاتمه درباره فعالیت جدی کتاب باز در حوزه مطالعه و کتاب در عین کوشش برای جذاب بودن اظهار کرد: ما در هر فصل خیلی فکر کردیم که چه کار می توان کرد که موضوع سخت و خشکی مثل کتاب را از این فضا دور کنیم و این خشکی و سخت خوانی در ذهن مخاطب نباشد تا به راحتی سمت کتاب برود. حتی برای پدر و مادر ها بخشی داریم که نسخه بپیچیم و یا خواهش می کنیم که چه کتابی را برای بچه ها تهیه نمایند. کوشش کردیم در هر فصل تغییراتی داشته باشیم که هم مخاطب عام می تواند برنامه را تماشا کند و هم مخاطب حرفه ای و کتاب باز که به شکل تخصصی دنبال محتوای جدی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 431

به "آشنایی با وجه دیگری از مهران مدیری در کتاب باز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با وجه دیگری از مهران مدیری در کتاب باز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید