کشف 50 هزار عدد انواع موادمحترقه در خیابان مولوی تهران

به گزارش وبلاگ علیکایی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف 50 هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در یک ساختمان مسکونی قدیمی در حوالی مولوی خبر داد.

کشف 50 هزار عدد انواع موادمحترقه در خیابان مولوی تهران

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در مصاحبه با فارس از کشف 50 هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در جنوب تهران خبرداد.

گودرزی در تشریح خبر فوق گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و جمع آوری مقادیر زیادی مواد محترقه در یک ساختمان مسکونی قدیمی در حوالی خیابان مولوی بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت شرح داد: تحقیقات پلیسی نشان داد که ساختمان مسکونی مشتمل بر چندین اتاق بوده که یکی از متصرفان اتاق ها در داخل اتاقش مقدار فراوانی مواد محترقه غیر مجاز دپو و جمع آوری کرده است.

وی اضافه کرد: با شناسایی هویت متهم، روز گذشته با هماهنگی قضایی تیمی از کارآگاهان این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و پیروز شدند متصرف اتاق را دستگیر کرده و 50 هزار عدد از انواع مواد محترقه غیر مجاز را از داخل اتاقش کشف کنند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قضائی تحویل مرجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را 200 میلیون ریال برآورد کرده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1245

به "کشف 50 هزار عدد انواع موادمحترقه در خیابان مولوی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 50 هزار عدد انواع موادمحترقه در خیابان مولوی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید