ورزش های هوازی مناسب منزل

به گزارش وبلاگ علیکایی، یک دکترای فیزیولوژی ورزشی گفت: درجا زدن، پله رفتن و زانو بلند بدون پرش از جمله ورزش های هوازی هستند که می توان در منزل انجام داد.

ورزش های هوازی مناسب منزل

جهت دریافت خدمات اجرای ساخت روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

شکوفه سخنوری در گفت وگو با وبلاگ علیکایی، درباره بهترین ورزش های هوازی در منزل در روزهایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان ورزش کردن در باشگاه های ورزشی فراهم نیست و بسیاری از افراد باید تمرینات مربوطه را در منزل برگزار نمایند، اظهار کرد: همانطور که همه می دانیم ورزش های هوازی و فعالیت هایی نظیر پیاده روی، نرم دویدن های طولانی، دوچرخه سواری و از این قبیل جزو ورزش های هوازی محسوب می شوند.

وی ادامه داد: این مدل تمرین ها و فعالیت ها به ارتقای عملکرد سیستم قلبی عروقی و تنفسی یاری نموده و ظرفیت و توان عملکردی این سیستم ها را بهبود می بخشند.

این دکترای فیزیولوژی ورزشی در پاسخ به اینکه در شرایط کنونی که نباید از منزل خارج شویم و نمی توانیم از فضای باز و آزاد استفاده کنیم آیا راهی هست که در منزل جایگزین این فعالیت ها کنیم؟ شرح داد: بله شما می توانید در منزل هم به تمرینات هوازی بپردازید و حرکات ساده زیادی وجود دارند که می توانید با انجام آنها در زمان بیش از سه دقیقه و تکرار کردن آنها به این هدف برسید.

وی اضافه کرد: شدت این مدل تمرینات را این گونه تنظیم کنید که در حین اجرا بتوانید یک جمله کامل بدون نفس نفس زدن با یک نفر صحبت کنید و در صورتی که بریده بریده حرف زدید شدت را کم کنید؛ حرکاتی مانند درجا زدن، پله رفتن و زانو بلند بدون پرش می توانند به این منظور اجرا شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 542

به "ورزش های هوازی مناسب منزل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزش های هوازی مناسب منزل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید