مقاله: آشنایی با شهر کینگستون کانادا

به گزارش وبلاگ علیکایی، طاق و فواره پارک کنفدراسیون نمادی از کانادا به عنوان ملتی است که از دریا به دریا امتداد دارد و در سال 1967 به گرامیداشت یکصدمین سالروز استقلال کانادا افتتاح شد.

مقاله: آشنایی با شهر کینگستون کانادا

سه شنبه ها، پنجشنبه ها، شنبه ها و یکشنبه ها بازار کوچکی از موادغذایی و صنایع دستی در Springer Market Square، پشت ساختمان شهرداری، دایر می شود. البته شنبه ها از بقیه روزها شلوغ تر است.

در خیابان Emily به سمت دریاچه راه بیفتید و از مسیر کنار پارک یادبود مک دانلد به اندازه یک کیلومتر و نیم حرکت کنید. خانه های با شکوهی زینت بخش سوی دیگر خیابان کینگ است.

اگر از میان پارکی که در آن نزدیکی است پیاده راه بیفتید، به مجسمه سر جان مک دانلد می رسید و بعد از آن خیابان انتاریو قرار دارد که شما را به ساختمان شهرداری بر می گرداند.

می توانید در بالکن رستوران Olivea در خیابان Brock بنشینید و فعالیت های این بازار را نظاره کنید.

مرکز شهر کینگستون محل چندین ساختمان قرن نوزدهمی است. دانشگاه کویینز (احداث شده در 1841) یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کانادا می باشد.

کینگستون در فاصله کوتاهی بین سال های 1841 تا 1844 یعنی پیش از کنفدراسیون، پایتخت کانادای متحد بود. کار احداث ساختمان با شکوه شهرداری آن، که به سبک نئوکلاسیک ساخته شده است، در 1844 تمام شد. این بنا نقطه مرکزی شهر به شمار میرود و مشرف به ساحل است؛ جایی که رودخانه سنت لارنس به دریاچه انتاریو می ریزد.

منبع مقاله: آشنایی با شهر کینگستون کانادا

انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1556

به "مقاله: آشنایی با شهر کینگستون کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با شهر کینگستون کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید