قصور پزشکی در مرگ مارادونا رد شد

به گزارش وبلاگ علیکایی، به گزارش خبرنگاران، بعد از درگذشت دیه گو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتینی فوتبال حواشی مختلفی پیرامون نحوه مرگ وی و قصور پزشکان شکل گرفت.

قصور پزشکی در مرگ مارادونا رد شد

ماتیاس مورلا وکیل مارادونا با انتشار پیامی درباره رسیدگی های پزشکی به مارادونا حسابی جنجال ساز شد. مورلا گفته بود: این غیر قابل توضیح است که به مدت 12 ساعت هیچ نظارت و کنترل پزشکی روی مارادونا وجود نداشته است. رسیدن آمبولانس هم بیش از 30 دقیقه طول کشید. این یک جرم احمقانه است. این واقعیت را نباید نادیده گرفت و من خواهشمندم که نتایج آن تا پایان بررسی شود.

در پی این ادعا، دادستان آرژانتین وارد عمل شد و به بررسی تماس تلفنی با بیمارستان برای رسیدگی به شرایط مارادونا پرداخت.

روز گذشته فایل صوتی این تماس تلفنی که حدود 40 ثانیه است، منتشر شد تا شائبات قصور پزشکی برطرف شود.

این تماس از طرف لئوپولدو لوک پزشک شخصی مارادونا با بیمارستان صورت گرفت. البته لوک خودش در منزل مارادونا نبود اما در تماس با بیمارستان، درخواست رسیدگی پزشکی به مردی 60 ساله می کند.

لوک در پاسخ به اپراتور تلفن بیمارستان اعلام می کند که یک مورد مسائل تنفسی و قلبی است و آدرس محل زندگی مارادونا را می دهد. البته لوک نامی از مارادونا نمی برد و در پاسخ به این سئوالی درباره نام تماس گیرنده، اسم خودش را می آورد نه مارادونا.

به گزارش سایت توتوناپولی تماس پزشک ساعت 12:16 صورت گرفته و به گفته دادستان، آمبولانس ساعت 12:28 به محل رسیده است؛ بنابراین ادعای مورلا وکیل مارادونا که اعلام کرده بود آمبولانس بیش از نیم ساعت تاخیر داشته است، رد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1072

به "قصور پزشکی در مرگ مارادونا رد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصور پزشکی در مرگ مارادونا رد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید