شرط معافیت ملی پوشان از خدمت سربازی تعیین شد

به گزارش وبلاگ علیکایی، رئیس فراکسیون ورزش مجلس درباره شرایط معافیت بعضی از بازیکنان تیم ملی فوتبال از خدمت سربازی توضیحاتی را بیان نمود.

شرط معافیت ملی پوشان از خدمت سربازی تعیین شد

مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس در حاشیه مراسم بدرقه و رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار کرد: این مراسم سنتی است که در همه دوره ها قبل از اعزام تیم ملی به جام جهانی برگزار می گردد و امروزه همه مردم و حتی خبرنگاران لحظه شماری می نمایند تا جام جهانی برسد و بازی های تیم ملی را ببینند.

او درباره حمایت از تیم ملی فوتبال گفت: ملی پوشان و کادر فنی تیم ملی مطمئن باشند که مجلس شورای اسلامی تمام قد در کنار آنها ایستاده است. ما تا به امروز در کنار تیم ملی بوده ایم و از این به بعد هم حمایت های خود را دریغ نخواهیم کرد. ما به نتیجه نگاه نمی کنیم و فقط وظیفه خودمان که حمایت از تیم ملی است را انجام می دهیم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس درباره مسئله سربازی برخی از بازیکنان جوان تیم ملی فوتبال اعلام کرد: با تدابیری که در مجلس شورای اسلامی به کار خواهیم گرفت رضایت مردم در جام جهانی برای ما شرط است که اگر این اتفاق بیفتد و همه از تیم ملی راضی باشند در دستور کار خودمان قرار خواهیم داد تا بازیکنان جوان تیم ملی از حضور در خدمت سربازی معاف شوند. همواره بازیکنان تیم ملی کوشش نموده اند که نتیجه خوبی را بگیرند. در این میان برد و باخت مسئله نیست و تنها عملکرد خوب بازیکنان است که مردم را راضی خواهد نمود. تیم ملی امروزه با توجه به ستاره ها و بازیکنانی که دارد سطح انتظارات را بالا برده است اما ما مطمئنیم با توجه به عملکرد آنها می توانیم در این دوره از رقابت های جام جهانی نتیجه خوبی را کسب کنیم و مردم ایران را شاد کنیم.

فروردین درباره شایعه استعفای وزیر ورزش اظهار کرد: ما امروز باید تمام حاشیه ها را کنار بگذاریم و همه توان و حمایت ها به سوی تیم ملی باشد تا بتوانند در رقابت های جام جهانی به دور از حاشیه نتایج بسیار خوبی را کسب نمایند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس درباره شرایط مالی فدراسیون فوتبال گفت: اینکه برخی ها می گویند شرایط مالی خوبی در فدراسیون فوتبال نیست واقعاً درست نیست شما می توانید از تاج که رئیس فدراسیون فوتبال است بپرسید که شرایط مالی فدراسیون خوب است یا بد؛ مطمئناً در ادامه شرایط مالی فدراسیون بهتر از این هم خواهد شد و از همین جا اعلام می کنم که مجلس هرگونه یاری و حمایتی را که بتواند انجام بدهد از تیم ملی دریغ نخواهد نمود.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 آبان 1401 بروزرسانی: 18 آبان 1401 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1889

به "شرط معافیت ملی پوشان از خدمت سربازی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط معافیت ملی پوشان از خدمت سربازی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید