شجاع خلیل زاده: تعلیق محرومیتم بی فایده بود، جلال حسینی بزرگ و کاپیتان ماست

به گزارش وبلاگ علیکایی، هیچ دلیلی برای محروم کردن من وجود نداشت و باشگاه به همین خاطر پیگیر بخشش محرومیت من بود. در همین رابطه حتی در دیدار برابر شهر خودرو به مشهد رفتم تا شاید با بخشش محرومیت بتوانم بازی کنم اما آن جا هم نتوانستم بازی کنم. با این حال باز هم از مسوولان تشکر می کنم و امیدوارم همواره صحیح و سالم باشند.

شجاع خلیل زاده: تعلیق محرومیتم بی فایده بود، جلال حسینی بزرگ و کاپیتان ماست

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید سید جلال حسینی در هفته اخیر تمرینات خوبی را انجام داده اما درباره بازی کردن یا نکردن او، سرمربی تیم تصمیم می گیرد.

شجاع خلیل زاده در گفت وگو با ایسنا، درباره تعلیق محرومیتش از سوی کمیته استیناف اظهار کرد: حقم حتی یک جلسه محرومیت هم نبود ما محروم شدم چون در داربی آرام ترین بازیکن بودم نمی دانم دلیل محرومیتم چه بود و حتی خود قانع نشدم. اما این موضوع پیش آمد و از کمیته استیناف تشکر می کنم که من را یک جلسه تعلیق کردند اما این تعلیق هیچ فایده ای نداشت چون وقتی قرار است تعلیق نمایند، نباید دو ساعت قبل از مسابقه آن را اعلام نمایند. حداقل این حکم باید چند روز قبل از بازی اعلام می شد تا مربی بداند بازیکنش را در اختیار دارد. من به خاطر این محرومیت حتی در فهرست بازی برابر پیکان نبودم اما روز بازی تماس گرفتند و گفتند محرومیت تعلیق شده است. من فکر می کنم با این وضعیت الان محرومیت من بیش تر هم شده است چون عملا محرومیتم را پشت سر گذاشتم و الان یک جلسه تعلیقی نیز دارم.

او درباره این که گفته می گردد محسن خلیلی از روزهای قبل پیگیر برطرف محرومیت او بوده و احتمال داشته این محرومیت بخشیده گردد، گفت: هیچ دلیلی برای محروم کردن من وجود نداشت و باشگاه به همین خاطر پیگیر بخشش محرومیت من بود. در همین رابطه حتی در دیدار برابر شهر خودرو به مشهد رفتم تا شاید با بخشش محرومیت بتوانم بازی کنم اما آن جا هم نتوانستم بازی کنم. با این حال باز هم از مسوولان تشکر می کنم و امیدوارم همواره صحیح و سالم باشند.

این مدافع تیم پرسپولیس در بخشی دیگری از صحبت هایش به برد این تیم برابر پیکان اشاره نمود و گفت: برد شیرینی به دست آوردیم. ما پیش از این بازی در برابر شهر خودرو شکست خوردیم در حالی که حق مان باخت نبود اما حالا با این برد می توانیم روند خوب خود را شروع کنیم. هنوز خودمان از خودمان راضی نیستیم چون تیمی که طرفداران می خواهند نشده ایم. مطمئن هستم همه بازیکنان کوشش می نمایند تا دوباره همان تیمی بشویم که طرفداران انتظار دارند.

خلیل زاده در پاسخ به این سوال که آیا در بازی های ابتدایی لیگ، بازیکنان پرسپولیس به خاطر سه قهرمانی پیاپی، دچار غرور شده بودند؟ گفت: هیچ بازیکنی را غرور نگرفته است. توقعات از تیم ما بسیار بالاست. ما سه قهرمانی به دست آوردیم اما با این حال هیچ کاری برای طرفداران انجام ندادیم و فقط وظیفه خود را انجام دادیم. ان شاءالله هم کوشش می کنیم تا یک قهرمانی دیگر به دست آوریم. ما پر هوادارترین تیم آسیا هستیم و و ظیفه داریم بهترین تیم هم باشیم. این که می گویند بازی های سخت را پشت سر گذاشتیم را قبول ندارم. چون هیچ بازی ای آسان نیست. همه تیم ها با انگیزه مضاعف مقابل ما بازی می نمایند.

وی درباره این که گفته می گردد کالدرون اعتقادی به سید جلال حسینی ندارد، گفت: ما سه سال خوب را با سید جلال پشت سر گذاشتیم. هر مربی ای نظر خاص خودش را دارد و شاید یک روز صلاح بداند من بازی کنم و یک روز صلاح بداند من بازی نکنم اما با این همه، شرایط سید جلال حسینی بزرگ و کاپیتان ماست. او در هفته اخیر واقعا در تمرینات عالی بود اما این نظر سرمربی است که برابر یک تیم به میدان بروند یا خیر. این که چه کسی در خط دفاع بازی می نماید را آقای کالدرون تشخیص می دهد اما در کل یک هدف داریم و آن هم قهرمانی پرسپولیس است. همه ما می آییم و می رویم و فقط پرسپولیس می ماند.

خلیل زاده به حضور انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس اشاره نمود گفت: ما یک مدیرعامل خوب فوتبالی داریم که همواره زحمت می کشد. او از هفت صبح به محل کار می آید و ساعت 10 شب به خانه می رود. او مدیرعاملی است که کوشش می نماید مسائل تیم را حل نماید. وقتی بازیکنان این مساله را می بینند که او زحمت می کشد همین برای ما کافی است.

او در انتها گفت: در این شرایط که روزهای سختی را پشت سر می گذاریم قطعا از طرفداران انتظار داریم از تیم و کالدرون حمایت نمایند تا بتوانیم شکست هایی که در هفته های ابتدایی به دست آوردیم را جبران کنیم. ما می توانیم در بازی های آینده دوباره روند خوب خود را ادامه دهیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 191

به "شجاع خلیل زاده: تعلیق محرومیتم بی فایده بود، جلال حسینی بزرگ و کاپیتان ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاع خلیل زاده: تعلیق محرومیتم بی فایده بود، جلال حسینی بزرگ و کاپیتان ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید