شبی به یاد درمبخش، یک جایگاه خالی برای عموکامبیز

به گزارش وبلاگ علیکایی، گالری هنرهای ایده این پنجشنبه (چهارم آذر ماه) مجلس یادبودی به یاد هنرمند فقید عرصه کاریکاتور و هنرهای تجسمی، کامبیز درمبخش برگزار خواهد نمود.

شبی به یاد درمبخش، یک جایگاه خالی برای عموکامبیز

به گزارش خبرنگاران، این برنامه با حضور جمعی از هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی نظیر جمال رحمتی، کیارش زندی، داوود شهیدی، کامبیز صبری، احمد عربانی، جواد علی زاده، کیومرث کیاست و... برگزار خواهد شد.

در توضیح این نشست چنین آمده است: رفتنِ کامبیز درم بخش، تنها از دست دادن یک تصویرگر یا کاریکاتوریست نبود. آن خطوط ساده اما پر از معانی و مفاهیم اعجاب انگیز، انگار صدایی بود که تار و پود آن با بند بند هنر و فرهنگ این آب و خاک پیوند خورده بود. تا همواره ایام، یک جایگاه در گالری و مدرسه ایده به یاد عمو کامبیز عزیزمان خالی است که یادآور باغبانی است که در باغچه کوچک ما، بذرهای بسیاری را با دستان مهربان خود کاشت و هر غنچه ای که در این باغچه سر از خاک برآورد، عطر زلال و مسحورکننده آن دست ها را در بغل خواهد داشت.

زمان برگزاری این نشست، پنجشنبه (چهارم آذر ماه) ساعت 17 در گالری ایده به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره 26 خواهد بود.

علاوه بر این، آدینه 5 آذرماه نیز تعدادی از آثار کامبیز درم بخش در گالری ایده به نمایش گذاشته خواهد شد که بازدید از این نمایشگاه، تا روز چهارشنبه 10 آذر از ساعت 16 الی 20 ادامه دارد.

لازم به ذکر است که حضور در هر دو برنامه برای عموم علاقه مندان آزاد و رایگان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1632

به "شبی به یاد درمبخش، یک جایگاه خالی برای عموکامبیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبی به یاد درمبخش، یک جایگاه خالی برای عموکامبیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید