سوپر مدل هایی که دنیای مد را تکان دادند، تصاویر

به گزارش وبلاگ علیکایی، تاثیرگذارترین مدل های سیاه پوست قدیم و جدید در کتابی تحت عنوان بزرگترین مدل ها معرفی شدند.

سوپر مدل هایی که دنیای مد را تکان دادند، تصاویر

ایران آرت: کتاب بزرگترین مدل ها ادای احترامی است به مدل های سیاه پوست قدیم و جدید: از اولین مدل هایی که عکس شان روی کاتالوگ ها و جلد مجله ها آمد، مانند ایمان، بورلی جانسون و دان ییل لونا تا ابرمدل هایی مانند تایرا بنکس و نائومی کمپبل که سلاطین دهه نود بودند.

این کتاب نسل اخیر مدل ها را هم مانند آدوائو آبوئا، جوردن دان و جوآن اسمالز در بر می گیرد، مدل های که دارند با بلند کردن صدا و انتقاد از تعصب نژادی صنعت مد را تکان می دهند و در عرصه رسانه های مجازی شور و هیجان به راه انداخته اند.

به گزارش ایندیپندنت، نویسنده این کتاب مارسلاس رینولدز است که طراح لباس شهرگان و روزنامه نگار است. او 70 زن را از 60 سال گذشته در کتابش معرفی نموده است.

کتاب پر است از عکس های زیبا از این زنان، به یاد ماندنی ترین عکس های آنان که روی جلد مجلات رفته، چالش هایی که به راه انداخته اند، نمایش های مد آنان و مقالاتی که نوشته اند.

دهه هاست که مدل های سیاه پوست در صنعت مد و فرهنگ عامه تأثیرگذارند و حضورشان باعث بازتعریف استانداردها و مرزهای زیبایی شده است. کتاب بزرگترین مدل ها در واقع تأثیر به یادماندنی آنان در این عرصه را پاس می دارد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 222

به "سوپر مدل هایی که دنیای مد را تکان دادند، تصاویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوپر مدل هایی که دنیای مد را تکان دادند، تصاویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید