زیبایی این اسب هوش از سرتان می برد!، عکس

به گزارش وبلاگ علیکایی، انسان رابطه بسیار خاصی با اسب دارد. برای قرن ها، آنها در مزارع ما زحمت کشیده اند و در جنگ ها مارا همراهی کردند، در طول سال ها، بسیاری از نژادهای مختلف پیشرفته اند، همه با ویژگی های مختلف اما در این میان تعدادی از آنها، توجه ها را به خود جلب میکنند.

زیبایی این اسب هوش از سرتان می برد!، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، فریزین، نام اسبی است که لقب زیباترین اسب دنیا را گرفته است. این اسب نام خود را از محل پیدایش خود، فریسلاند در هلند گرفته است. این اسب ها معمولاً کاملاً سیاه هستند، اگرچه بعضی از آنها یک ستاره کوچک سفید روی پیشانی خود دارند.

ظاهر شدن هیولا در دوربین گوگل / عکس

جیلی با این شاسی بلند دو دیفرانسیل، به ایران برمی شود/عکس

رنگ سیاه این حیوان زیبا، به تنهایی او را به حیوانی چشمگیر تبدیل می نماید، اما یک فریزین چیزی بیشتر از رنگ زیبایش دارد. یال و دم آنها بلند و ضخیم است و اغلب ظاهری موج دار دارد. در قسمت پایین ساق پاها نیز موهای بلندی دارند که به عنوان پر شناخته می شوند.

آنها اسب های بزرگی هستند که به طور میانه قدی به مقدار بیش از 15 دست دارند. اما آنها فوق العاده زیرک و برازنده هستند. رنگ و ویژگی های این حیوان بود که باعث شد در قرون وسطی بسیار ارزشمند باشد. قدرت آنها باعث شد تا بتوانند یک شوالیه را با زره کامل حمل نمایند و در عین حال در میدان نبرد چابک بمانند.

متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 آبان 1402 بروزرسانی: 6 آبان 1402 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 2025

به "زیبایی این اسب هوش از سرتان می برد!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیبایی این اسب هوش از سرتان می برد!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید