دوستاره پرسپولیس در آستانه جدایی، قول وحیدامیری به یحیی خبرنگاران

به گزارش وبلاگ علیکایی، اگر او با تیم قطری توافق نموده باشد دیگر حتی دادن یک پیشنهاد خوب از سوی پرسپولیس به این مدافع، نمی تواند تغییری در اصل ماجرا به وجود بیاورد.

دوستاره پرسپولیس در آستانه جدایی، قول وحیدامیری به یحیی خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پرسپولیس در این سال ها با وجود کسب 4 قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و 2 بار حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، در سرانجام هر فصل با جدایی تعدادی از مهره های تأثیرگذارش روبرو شده و به نظر می رسد در سرانجام فصل جاری هم چنین اتفاقی برای سرخ پوشان پایتخت رخ دهد. هم اکنون احمد نوراللهی، وحید امیری و محمدحسین کنعانی زادگان 3 ستاره تأثیرگذار پرسپولیس هستند که قراردادهایشان رو به اتمام است و در سرانجام فصل بازیکن آزاد خواهند شد. با این حال باشگاه پرسپولیس امیدوار است که در نهایت قرارداد این 3 بازیکن را تمدید کند، هر چند که این موضوع کار آسانی نیست.

قول امیری به یحیی

وحید امیری بدون شک برای کادر فنی پرسپولیس یک بازیکن مهم و کلیدی است. او یک بار تصمیم به حضور در فوتبال ترکیه گرفت ولی دوباره به پرسپولیس برگشت. امیری 33 ساله از حضور در پرسپولیس راضی است و در این شرایط سنی هم بعید است با پیشنهاد خارجی روبرو گردد، هر چند که درخشش در لیگ قهرمانان آسیا می تواند شرایط را برای او تغییر دهد. با این حال گزینه اول امیری برای فصل بعد ماندن در پرسپولیس است، او در این زمینه به یحیی گل محمدی هم قول داده ولی خواسته امیری از باشگاه و گل محمدی این بوده که بحث مذاکراتش با باشگاه در سکوت پیش رفته و این موضوع رسانه ای نگردد. اگر اتفاق خاص و عجیبی رخ ندهد امیری فصل بعد هم پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد نمود.

چرا کنعانی سکوت کرد؟

اسفندماه 99 بود که شایعات مختلفی درخصوص جدایی محمدحسین کنعانی زادگان از پرسپولیس مطرح شد و این شایعات همچنان ادامه دارد. گفته می گردد این بازیکن با پیشنهاد بسیار خوبی از لیگ قطر روبرو شده و حتی بعضی از نزدیکان کنعانی هم خبر می دهند که او با تیم قطری به توافق هم رسیده است. نکته عجیب اما سکوت کنعانی درخصوص شایعات اخیر است چرا که این بازیکن هنوز پاسخ قاطع و رسمی به شایعه حضورش در فوتبال قطر نداده است. اگر کنعانی قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد، می تواند خیلی راحت بحث جدایی از این تیم را تکذیب کند ولی او هنوز موضع روشنی در این خصوص نداشته است. پرسپولیس در خط دفاعی بازیکنانی مثل سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی را در اختیار دارد ولی بدون شک شرایط خاص سیدجلال برای فصل بعد و کمبود بازیکن در این منطقه، از حالا یحیی و همکارانش را به فکر انداخته تا چند مدافع را برای فصل بعد در لیست مورد نظرشان قرار دهند. به نظر می رسد جدایی کنعانی قطعی باشد، اگر او با تیم قطری توافق نموده باشد دیگر حتی دادن یک پیشنهاد خوب از سوی پرسپولیس به این مدافع، نمی تواند تغییری در اصل ماجرا به وجود بیاورد.

تردید نوراللهی

درخشش احمد نوراللهی هم باعث شده تا شایعات درخصوص جدایی این بازیکن همچنان ادامه داشته باشد. او هنوز با مسئولان پرسپولیس برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده و گفته می گردد نوراللهی یک پیشنهاد خارجی وسوسه انگیز هم دارد. البته نزدیکان نوراللهی خبر می دهند که او برای جدایی از پرسپولیس تردید دارد او نمی خواهد به سرنوشت بعضی از ستاره های پرسپولیس که از این تیم رفتند دچار گردد. بازیکنانی مثل امیری، ترابی و علیپور بعد از جدایی از پرسپولیس موقعیت خوبی نداشتند و نوراللهی هم دوست ندارد با جدایی از پرسپولیس موقعیت خوب فوتبالی اش را به خطر بیندازد. با این حال مسئله مهم در خصوص نوراللهی و پرسپولیس، توافق اقتصادی طرفین است و این موضوع ممکن است مذاکرات را به چالش بکشاند.

نامه پرسپولیس به عالیشاه

امید عالیشاه هم جزو آن دسته از بازیکنانی است که قراردادش با پرسپولیس رو به اتمام است. عالیشاه مدتی پیش در برنامه ای تلویزیونی اعلام نمود که باشگاه پرسپولیس صحبتی درخصوص تمدید قرارداد با او انجام نداده است. البته یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس اطلاع داد که مسئولان این باشگاه به عالیشاه نامه کتبی داده اند تا برای مذاکره به باشگاه برود. پرسپولیس قبل از اتمام فصل میخواهد قرارداد عالیشاه را هم تمدید کند. این در حالی است که همچنان بعضی شایعات هم مطرح است که شاید گل محمدی در سرانجام فصل، تصمیم به قطع همکاری با این بازیکن بگیرد. البته اگر پرسپولیس قرارداد عالیشاه را قبل از اتمام فصل تمدید کند، حتی درصورت جدایی این بازیکن نیز سود اقتصادی به باشگاه خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1297

به "دوستاره پرسپولیس در آستانه جدایی، قول وحیدامیری به یحیی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوستاره پرسپولیس در آستانه جدایی، قول وحیدامیری به یحیی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید