خریداران بازار خودرو منتظر چه هستند؟

به گزارش وبلاگ علیکایی، این روزها که شاهد رکود در معاملات هستیم، خریداران بازار خودرو منتظر چه هستند؟ قیمت روز پرفروش ها و پیش بینی معاملات خودرو پیش از عید نوروز را بخوانید.

خریداران بازار خودرو منتظر چه هستند؟

خبرنگاران - سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: قیمت خودرو طی دو هفته اخیر تغییر چندانی نداشته است و بازار این محصول صنعتی در آرامش است.

موتمنی درباره آخرین شرایط بازار خودرو گفت: بازار خودرو آرام است و در چند هفته گذشته، قیمت انواع خودروها تغییر نداشته است.

وی اضافه نمود: بازار خودرو مصرفی است و امروز تقاضای کاذب در این بازار وجود ندارد در نتیجه آرامش بر بازار حاکم است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: بازار خودرو مثل سایر بازارها منتظر نتیجه مذاکرات است و اگر نتیجه مذاکرات مثبت باشد فرایند قیمت ها کاهشی خواهد شد.

نتیجه مذاکرات مثبت شود فرایند قیمت ها در بازار خودرو کاهشی می شود

موتمنی بیان داشت: در حال حاضر خرید و فروشی قابل توجهی در بازار انجام نمی شود، زیرا در صورتی که نتیجه مذاکرات مثبت شود فرایند قیمت ها در بازار خودرو کاهشی می شود بنابراین مردم نیز در انتظار نتایج مذاکرات هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با نزدیک شدن به ایام عید نوروز تقاضا برای خودرو افزایش می یابد؟ گفت: خیر، طی دو سال گذشته به علت شیوع بیماری کرونا تقاضا در این ایام افزایش نداشته است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: در حال حاضر قیمت پراید 111 در بازار حدود صد و هشتاد و پنج میلیون تومان و قیمت پراید 131 حدود صد و شصت هشت میلیون تومان است.

وی اضافه نمود: قیمت تیبا دو حدود صد و هشتاد و نه میلیون تومان و قیمت تیبا صندوق دار نیز حدود صد و هشتاد میلیون تومان است.

به گزارش فارس، موتمنی گفت: قیمت خودرو رانا حدود دویست و شصت و نه میلیون تومان و قیمت دنا نیز حدود سیصد و سی و سه میلیون تومان است.

منبع: بیت ران
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1719

به "خریداران بازار خودرو منتظر چه هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خریداران بازار خودرو منتظر چه هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید