خدمت به زائرین امام رضا (ع) از افتخارات مردم ورامین است

به گزارش وبلاگ علیکایی، خبرنگاران/تهران جلسه خادم یاران آستان قدس رضوی در شهرستان پیشوا با حضور دکتر نوش آبادی نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

خدمت به زائرین امام رضا (ع) از افتخارات مردم ورامین است

در این جلسه عملکرد خادمیاران و فعالیت های جهادی نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان پیشوا توسط نماینده آستان قدس رضوی و تعدادی از اعضا مطرح شد.

حسین نوش آبادی در گفت و گو با خبرنگاران در مورد جلسه دیروز با خادم یاران رضوی در شهرستان پیشوا، ضمن تشکر از خادم یاران رضوی و کوشش های صورت گرفته در این رابطه، از کلیه اعضای شورا و رابطین شهر و روستا تشکر و قدردانی کرد و بر ادامه این خدمات و لزوم حمایت مسئولین شهرستان از اقدامات و فعالیت های شایسته نمایندگی آستان قدس تاکید نمود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلسدر بخش دیگر سخنان خود، وجود مضجع و بارگاه ملکوتی حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) را در شهرستان پیشوا، پشتوانه معنوی برای حل مسائل منطقه دانست و با ذکر بعضی اقدامات صورت گرفته در طول دوره های گذشته حضورشان در مجلس، بر ضرورت احداث بیمارستان و توسعه خدمات بهداشتی و برخورداری مردم از امکانات عمرانی و رفاهی مانند مترو و حمل و نقل عمومی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی و گسترش شهرک صنعتی پیشوا تاکید نمود.

نوش آبادی گفت: خدمت رسانی به زائران امام رضا(ع) از افتخارات مردم دیار پانزده خرداد ورامین است و امیدواریم بتوانیم ریزه خوار سفره امام رضا(ع) بوده و از این فرصت نورانی در جهت انجام کارهای عظیم و ماندگار استفاده کنیم و زمینه های مناسبی برای خدمت به مردم به نام امام رضا(ع) انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1132

به "خدمت به زائرین امام رضا (ع) از افتخارات مردم ورامین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمت به زائرین امام رضا (ع) از افتخارات مردم ورامین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید