از نوید محمدزاده عصیانگر تا نگار جواهریان احساسی

به گزارش وبلاگ علیکایی، سینما گرام/ فهیمه پناه آذر در همشهری نوشت: حضور بازیگران شناخته شده در سریال های نمایش خانگی علاوه بر داستان و کارگردانی می تواند نقطه عطفی برای دیده شدن این سریال ها باشد.

از نوید محمدزاده عصیانگر تا نگار جواهریان احساسی

حامد بهداد؛تکراری اما پخته تر

شهرام شاه حسینی اسفند99 می خواهم زنده بمانم را در پلتفرم پخش کرد.بهداد در فیلم بی پایان خانه دختر با شاه حسینی همکاری داشت و توانست بازی قابل قبولی را داشته باشد. حالا بهداد بعد از آن همکاری، در این سریال در نقش امیر شایگان بازی می نماید. سریال از ابتدا در شخصیت سازی و داستان پردازی اش جسارت زیادی را به خرج داده، بسیاری از منتقدان بازی حامد بهداد را قابل قبول می دانند. امیر شایگان با بازی بهداد نمونه انسانی است که برای رسیدن به خواسته هایش دست به هر کاری می زند.

نوید محمدزاده؛خشن و عصیانگر

هومن سیدی در نخستین تجربه اش برای پلتفرم ها قورباغه را ساخت. سریالی که شروعش با توقیف همراه بود اما بعد از پخش توانست بازخوردهای خوبی از منتقدان و تماشاگرانش داشته باشد. این سریال هم تجربه ای برای هومن سیدی به اسم کارگردان و نوید محمدزاده به اسم بازیگری است که نخستین تجربه خود در مدیوم نمایش خانگی دارند.

نوید محمدزاده در نقش مردی به نام نوری حاضر می گردد. محمدزاده در سال های اخیر فیلم های زیادی بازی نموده که آثار قابل توجه و تاملی در سینمای ایران بوده و از قضا این فیلم ها در گیشه با فروش خوبی روبه رو شده اند.

نگار جواهریان؛یک زن مستقل

تصویر نگار جواهریان در بیلبوردهای تبلیغاتی سریال خاتون؛ به لحاظ ظاهری متفاوت تر از دیگر تصاویری بوده که در فیلم های سینمایی ظاهر شده است.

پخش این سریال تازه شروع شده و تا این جای کار می توان مجموعه را یک درام تاریخی عاشقانه دانست که سعی می نماید داستان خود را با تکیه به اتفاقات سال1320 تعریف کند. پاکروان هم در نخستین تجربه اش سراغ یک داستان پرهزینه و در عین حال پرستاره رفته. جواهریان در خاتون هم مانند دیگر نقش هایی که بازی نموده جنبه احساسی اش بیشتر است و حتی گاهی نمی تواند از خودش هم دور گردد.

جواد عزتی؛مالک قوی مالک ضعیف

از ابتدای سریال زخم کاری در هر قسمت مخاطب شاهد قدرت گرفتن مالک بود، این فرایند تا قسمت های پایانی ادامه داشت اما هرچقدر به انتهای قصه نزدیک می شدیم بازی هایش هم کمرنگ شد.عاقبت، زخم کاری در بخش هایی ما را با داستان مکبث همراه می نماید.جواد عزتی ازجمله بازیگرانی است که در این سال ها نقش های مختلف را با کارگردانان مختلف تجربه نموده است.

منبع: همگردی
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1536

به "از نوید محمدزاده عصیانگر تا نگار جواهریان احساسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از نوید محمدزاده عصیانگر تا نگار جواهریان احساسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید