کرمی و ستاری به نقره موی تای قناعت کردند

به گزارش وبلاگ علیکایی، حسین کرمی دومین فینالیست ایران در رشته موی تای بود که با شکست از حریف قدرتمند قزاقستانی خود به مدال نقره بسنده کرد. حسین کرمی راند اول را به سختی از حریف خود برد. در راند دوم هم او حریفش را شکست داد تا به مدال طلا نزدیک شود. اما در راند سوم حریف قزاقستانی چهره هجومی گرفت و ضمن جبران امتیازت خود توانست در نهایت پیروز از رینگ خارج شود و نماینده ایران را مغلوب سازد.

کرمی و ستاری به نقره موی تای قناعت کردند

حسین کرمی پیش از این ورزشکاران کشورهای ازبکستان و فیلیپین را شکست داده و به فینال رسیده بود.

محمود ستاری نیز در فینال حریف ورزشکار ازبکستانی بود. او که عملکرد بسیار خوبی در این بازی ها داشته، مسابقه را توفانی آغاز کرد و در راند اول حریف را شکست داد. راند دوم اما به نام حریف ثبت شد و ستاری که انرژی اش کم شده بود، نتوانست این راند را از حریف بگیرد. ستاری برای راند سوم از پس حریف بر نیامد تادر نهایت نتیجه را واگذار کرده و به مدال نقره بازیها دست یابد.

ستاری در مراحل قبلی حریفانی از قرقیزستان و اردن را شکست داده بود و حریف لبنانی او هم حاضر نشد، روی رینگ برود تا ستاری به فینال برسد.

چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیایی از 23 آبان ماه در پوکت تایلند آغاز شده و تا دوم آذر ادامه دارد. کاروان ورزشی ایران در این دوره با 85 ورزشکار در 18 رشته شرکت کرده است.

مدال های ورزشکاران ایران در این دوره از بازی ها:

طلا: قنبرعلی قنبری (کوراش)، حمید نادری، کامران حسینی و جابر صادق زاده (کشتی)، سبحان طاهرخانی(دو و میدانی)، تیم ملی فوتبال ساحلی، کاوه سلیمانی (موی تای)، جواد سلطانی (پرورش اندام)

نقره: احسان کریمیان (سامبو)، احمد عیدی، امیرحسین خادمیان و محمد منصوری داور (جوجیتسو)، تیم ملی فوتوالی و هادی قدیمی و علی دهقانی فرد(کوراش)، رضا قاسمی (دو و میدانی)، تیم ملی دو صحرانوردی، تیم ملی واترپلو و سیدروح الله میر نورالهی (پرورش اندام)، حسین کرمی و محمود ستاری (موی تای)

برنز: یوسف کریمیان (سامبو)، سیدعلی اصغر دوکوهکی، ایرج امیرخانی (جوجیتسو)، الیاس علی اکبری و حمید قلی حسنقه (کوراش) ،تیم ملی سپک تاکرا (دو مدال) و یاسین احمدی (موی تای)

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 111

به "کرمی و ستاری به نقره موی تای قناعت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمی و ستاری به نقره موی تای قناعت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید