همراهی حدود 800 میلیون تومانی اسنپ با خیریه بچه های آسمان

به گزارش وبلاگ علیکایی، اسنپ در یازدهمین طرح نیکوکاری خود با همکاری خیریه بچه های آسمان و همراهی کاربران خود در طرحی با عنوان تامین تجهیزات توانبخشی و پزشکی ویژه بچه ها دارای معلولیت مشارکت کرد.

همراهی حدود 800 میلیون تومانی اسنپ با خیریه بچه های آسمان

به گزارش روابط عمومی اسنپ، کاربران 199 هزار و 998 مرتبه در این طرح مشارکت کردند و اسنپ در مجموع مبلغ 799 میلیون و 992 هزار تومان برای پیشبرد آن پرداخت نموده است.

هدف از اجرای این طرح کمک به تامین تجهیزات توانبخشی و پزشکی مورد احتیاج بچه ها دارای معلولیت این موسسه بود.

حمایت اسنپ از بچه ها بی سرپرست دارای معلولیت

خیریه بچه های آسمان از سال 1378 در راستای حمایت و نگهداری از افراد دارای معلولیت و بی سرپرست فعالیت می نماید و شامل دو آسایشگاه نگهداری و توانبخشی بچه ها دارای معلولیت جسمی و ذهنی و یک آسایشگاه بیماران اعصاب و روان است. این موسسه، از 400 کودک دارای معلولیت به صورت شبانه روزی نگهداری می نماید؛ اغلب این بچه ها به دلایل گوناگونی از داشتن خانواده محروم هستند و علاوه بر احتیاج های روزمره، به مراقبت های پزشکی و توانبخشی احتیاج دارند.

با همکاری اسنپ و مشارکت کاربران، دستگاه های توانبخشی و پزشکی نظیر اتوکلاو، کپسول اکسیژن، اکسیژن ساز، فشار سنج، تب سنج، ساکشن پرتابل، مانومتر اکسیژن، دوچرخه و تردمیل توان بخشی، پارالل بار فیزیوتراپی، یخچال دارویی و دیگر تجهیزات مورد احتیاج 90 کودک دارای معلولیت زیر 14 سال این خیریه تهیه شده است.

در سال های اخیر، اسنپ طرح های نیکوکاری متنوعی را در راستای مسئولیت اجتماعی خود با مشارکت کاربرانش در باشگاه مشتریان (اسنپ کلاب) اجرا نموده است. پیش از این نیز طرح هایی مانند تجهیز مرکز دندانپزشکی ویژه افراد دارای معلولیت با استقبال گسترده کاربران روبه رو شده بود.

اسنپ در بخش نیکوکاری باشگاه مشتریان خود کوشش می نماید با شناسایی طرح های موثر و پایدار مسئولیت اجتماعی در حل مسائل جامعه کمک رسان باشد. خیریه ها و سازمان های مردم نهاد می توانند طرح های پیشنهادی خود را به ایمیل مسئولیت اجتماعی شرکت اسنپ به آدرس [email protected] ارسال نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1402 بروزرسانی: 20 شهریور 1402 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 2018

به "همراهی حدود 800 میلیون تومانی اسنپ با خیریه بچه های آسمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراهی حدود 800 میلیون تومانی اسنپ با خیریه بچه های آسمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید