نامجومطلق: طرفداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده احتیاج دارد، رفتن 15 بازیکن نشانه ضعف مدیریت است

به گزارش وبلاگ علیکایی، د. از نوع بازی استقلال اینچنین بر می آید که این تیم روند رو به رشدی خواهد داشت اما این را هم باید در نظر بگیریم که 15 بازیکن این تیم تغییر نموده اند که این نشان از ضعف مدیریت باشگاه است. علت موفقیت پرسپولیس در سالهای اخیر ثبات است که استقلال آن را ندارد. بهترین مربی جهان هم باشی ابزار نداشته باشی نمی توانی موفقیتی به دست بیاوری.

نامجومطلق: طرفداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده احتیاج دارد، رفتن 15 بازیکن نشانه ضعف مدیریت است

هافبک سابق استقلال معتقد است بازیکنان تیم گل ریحان را دست کم گرفته بودند.

به گزارش ایلنا، مجید نامجومطلق هافبک سابق استقلال معتقد است طرفداران نباید در این شرایط حساس بازیکنان را تخریب نمایند زیرا دودش به چشم استقلال خواهد رفت. نامجومطلق معتقد است استقلال در بازی مقابل ذوب آهن عملکرد بهتری را نسبت به دیدار گل ریحان داشت.

استقلال مقابل گل ریحان توانست پیروز شده و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کند. در این باره صحبت کنید؟

به نظر من استقلال بازی خوبی را مقابل گل ریحان به نمایش نگذاشت. آنها در بازی مقابل ذوب آهن بهتر بازی کردند، هرچند که آن بازی به تساوی رسید. به اعتقاد من، استقلال هفته به هفته بهتر می گردد. دست است که آنها در نتیجه گیری پیروز نبوده اند اما مطمئن هستم شرایط اینگونه نخواهد بود. استقلال در مقابل گل ریحان بسیار ساکن بازی می کرد و درصد پاس های اشتباه هم زیاد بود. فکر می کنم آنها حریف را دست کم گرفته بودند.

مشکل این روزهای استقلال را در کجا می بینید؟

بازیکنان استقلال تحت فشار هستند و این در بازیهای آنها مشهود است. استرس فراوانی بابت عدم نتیجه گیری بر روی بازیکنان وجود دارد که باید هرچه زودتر رفع گردد. البته تیم استراماچونی ابزار لازم را در اختیار ندارد. استقلال سال جاری تغییرات زیادی داشت و طرفداران هم همواره این تیم را با ستاره های بزرگ دیده اند. بازیکنان جدید هم هنوز در تیم جا نیفتادند. امیدواریم هرچه زودتر شرایط بهتر گردد.

داستان خراب کردن پنالتی هم در بازی های حساس استقلال وجود دارد؟

این موضوع کم کم تبدیل به بحران خواهد شد. همان طور که گفتم فشار و استرس برروی تیم زیاد است. یک نکته ای باید بگویم و آن هم این است که طرفداران استقلال بدانند الان زمان تخریب بازیکنان نیست. ما همواره از تبریزی بازیهای خوبی را در ذوب آهن دیده ایم. درست است که او الان شرایط خوبی ندارد اما در این شرایط طرفداران هستند که می توانند نقش مهمی را ایجاد نمایند. اگر تبریزی به لحاظ روحی تخریب گردد این مسئله به استقلال هم سرایت خواهد نمود. طرفداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده احتیاج دارد و اگر او تخریب گردد دودش به چشم استقلال خواهد رفت. در چند سال گذشته خیلی از بازیکنان آمدند و به خاطر همین اتفاق فوتبالشان خراب شد. به طور مثال بختیار رحمانی یکی از این بازیکنان بود که نتوانست علیرغم توانایی های بالایش در استقلال پیروز گردد. البته بازیکنان هم باید بدانند که اینجا استقلال است و باید قدر این پیراهن را بدانند.

در خصوص نداشتن ابزارهای لازم صحبت کردید. کمی در این باره شرح بدهید؟

منظورم از این حرف این بود که استقلال هنوز فاقد یک هافبک طراح است؛ پلی میکری که بتواند رابط بین خط هافبک و حمله باشد. استقلال در خط دفاع هم مشکل دارد و نباید بازیکنی مثل پژمان منتظری را از دست می داد. در خط حمله هم که در همین پنج هفته اول دیاباته مصدومیت پیدا نموده، محسن کریمی هم که رباط پاره کرد، تبریزی هم که شرایط روحی خوبی ندارد. کادر فنی باید خیلی از مسائل تیمش را هرچه زودتر رفع کند.

شایعاتی در فضای مجازی به وجود آمده بود که بازیکنان استقلال باید استراماچونی را برکنار نمایند؟

در این شرایط نمی توان قضاوت کرد. از نوع بازی استقلال اینچنین بر می آید که این تیم روند رو به رشدی خواهد داشت اما این را هم باید در نظر بگیریم که 15 بازیکن این تیم تغییر نموده اند که این نشان از ضعف مدیریت باشگاه است. علت پیروزیت پرسپولیس در سالهای اخیر ثبات است که استقلال آن را ندارد. بهترین مربی جهان هم باشی ابزار نداشته باشی نمی توانی پیروزیتی به دست بیاوری.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 127

به "نامجومطلق: طرفداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده احتیاج دارد، رفتن 15 بازیکن نشانه ضعف مدیریت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: طرفداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده احتیاج دارد، رفتن 15 بازیکن نشانه ضعف مدیریت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید