دورکاری سرعت اینترنت در آمریکا را کاهش می دهد

به گزارش وبلاگ علیکایی، نتایج یک آنالیز جدید نشان می دهد کووید 19 ممکن است سرعت اینترنت را بر اثر دورکاری کارمندان بسیاری از شرکت ها کاهش دهد.

دورکاری سرعت اینترنت در آمریکا را کاهش می دهد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از بلومبرگ، نتایج یک آنالیز جدید نشان می دهد کووید 19 ممکن است سرعت اینترنت را نیز تحت فشار قرار دهد.

شیوع ویروس کرونا و اقدام های بهداشتی و اورژانسی برای جلوگیری از افزایش همه گیری، عواقب گوناگونی در سطح جامعه به همراه داشته است.

بسیاری از کسب وکارها که امکان بهره مندی از قابلیت های دورکاری را داشته اند، کارمندان را به خانه فرستاده اند تا تعامل فیزیکی و درنتیجه، احتمال ابتلا به بیماری جدید موسوم به کووید 19 به حداقل برسد.

با وجود تعداد بیشتری از افراد که از خانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کار می نمایند، به نظر می رسد اینترنت نیز دچار اختلال گردد.

برای حمایت از کارگران و یاری به جلوگیری از گسترش Covid-19، شرکت هایی مانند توییتر، JPMorgan Chase & Co و گوگل از کارمندان خود خواسته اند تا در خانه بمانند و دورکاری نمایند.

در کل، 42 میلیون آمریکایی، حدود 29 درصد از نیروی کار ایالات متحده قادر به کار از خانه هستند و با تعطیل شدن مدارس و دانشگاه ها فشار بر اینترنت خانگی رشد خواهد نمود.

لیزا پیرس، کارشناس شبکه اینترنت می گوید: با ازدحام زیاد کاربران، از شدت سرعت نیز کاسته می گردد.

اقامتگاه ها و محله هایی که توسط کابل پهنای باند پائین و اتصالات مفتول و سیم مجهز شده اند، از نخستین اماکنی هستند که تحت تأثیر قرار می گیرند. تمام خانواده هایی که یک سیگنال Wi-Fi را به اشتراک می گذارند، همه به یکباره برای کار، درس، استفاده از تبلت یا حتی بازی و سرگرمی وارد فضای اینترنت می شوند و طبیعی است که با اختلال در سرعت روبرو شوند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 573

به "دورکاری سرعت اینترنت در آمریکا را کاهش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دورکاری سرعت اینترنت در آمریکا را کاهش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید