حمله عجیب مدیر استقلال به پرسپولیسی ها

به گزارش وبلاگ علیکایی، مهدی عبدیان، عضور هیئت مدیره استقلال در پستی اینستاگرامی به انتقاد از پرسپولیس و ابراهیم شکوری پرداخت و مدعی شد که او به همراه مسئولان فدراسیون فوتبال به دنبال تاثیرگذاری در نتیجه دربی هستند.

حمله عجیب مدیر استقلال به پرسپولیسی ها

عبدیان نوشت:

آقایان خاص و تیم خاص.

در آگاه بازی دربی ملاقات آقایی خاص در صندلی مدیر اجرایی تیم خاص، با آقای دبیر کل فدراسیون عضو اسبق هیئت مدیره تیم خاص، یک سیاست نخ نما و تاروپود پوسیده ای است که هدفش مشخص نتیجه بازی در بیرون مستطیل سبز می باشد!

به زعم کارشناس تراز اول فوتبال، معتقدند اشتباه داوری بخشی از بازی فوتبال است که گاه روی خوشش را از تیمی بر می گیرد و به به تیم دیگر نشان می دهد، (که سال های گذشته جمیعا بنفع همان تیم خاص بوده) حتی تکرار در این امر را نباید دال بر حک حرمت به صیانت داوری دانست.

اینک در بده بستان های بین فدراسیون با تیم خاص، در مورد مسئول دادند و مسئول دریافت، راه را برای ملاقات های محبت آمیز این چنینی، باز می بینند....

حال که مدیر اجرایی تیم خاص ترس برش داشته، و احساس می نماید روی کاغذ شانسی برای دریافت نتیجه در دربی نیست، پس تنها راه را همین ملاقات های محبت آمیز دانسته، تا با متشنج کردن شرایط داوری قبل از دربی، از آب گل آلود، بتواند شاید بچه ماهی را صید کند ...

اینگونه اقدامات جز اینکه قهرمانی متوالی تیم خاص را زیر سوال برده و بی ارزش کند، حاصل دیگری نخواهد داشت.

نقد این مطلب جهت روشنگری و وجود تبعیض می باشد ...

آقایان خاص لطفا ملاقات های محبت آمیز خود را به روز های بعد از دربی منتقل کنید و اجازه دهید دربی جهت عادی خود را طی کند و دلنگران نباشید اگر تیم خاص نتیجه نگرفت.

جناب مدیر صحبت های امروز شما خود گواه به تایید حقانیت اعتراض تیم ها به نگاه خاص عوامل فدراسیون فوتبال در قهرمانی های گذشته تیم خاص نیست؟

در آخر جای یک سئوال باقی میماند که ممنوع المصاحبه شدن مدیران دو باشگاه توسط وزارت ورزش فقط برای باشگاه ما قابل اجراست و تیم خاص هیچ محدودیتی ندارد!

منبع: فرارو
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1160

به "حمله عجیب مدیر استقلال به پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله عجیب مدیر استقلال به پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید