میلگرد دزدی از پل ها در هرمزگان صحت ندارد

به گزارش وبلاگ علیکایی، تا کنون گزارشی اعم از گزارش مردمی و ماموران راهداری در این ارتباط به این اداره مبنی بر تخریب پل ومیلگرد دزدی اعلام نشده است.

میلگرد دزدی از پل ها در هرمزگان صحت ندارد

به گزارش خبرنگاران هرمزگان، بدنبال انتشار اخباری مبنی بر رواج تخریب پل ها و میلگرد دزدی در سطح جاده های غرب هرمزگان در چند روز اخیر برای مشخص شدن صحت این موصوع گفتگویی با معاون راهداری اداره کل حمل ونقل جاده ای هرمزگان در این ارتباط انجام شد.

میرداد میر دادی با تکذیب اخباری مبنی بر تخریب پل ها ومیلگرد دزدی در جاده های هرمزگان به خبرنگار خبرنگاران گفت: تا کنون گزارشی اعم از گزارش مردمی و ماموران راهداری در این ارتباط به این اداره مبنی بر تخریب پل ومیلگرد دزدی اعلام نشده است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان با بیان این که سرقتها در سطح جاده های استان بیشتر از علائم ، ترانس، کابل ، برق، نرده وگارد ریل ها بوده است اضافه کرد: این موارد نیز به شورای تامین ،دستگاههای نظارتی و انتظامی برای شناسایی افراد خاطی اعلام شده است.

وی گفت :تا به امروز افرادی در این خصوص دستگیر وبه مراجع قضایی تحویل شده اند.

میر دادی با اشاره به این که اقداماتی جهت جلوگیری از این دزدیها نیز در سطح استان انجام شده اضافه کرد: افزایش گشت های محسوس و نامحسوس راهداری در سطح محورهای مواصلاتی استان،ساخت حفاظ برای ترانس های برق و همچنین تغییر کابل های برق زیر زمینی به هوایی از جمله اقدامات این اداره کل در جهت جلوگیری از سرقتها و وارد امدن خسارت در این ارتباط بوده است.

وی گفت :با این اقدامات کاهش چشمگیری در سرقت ها داشته ایم .

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1276

به "میلگرد دزدی از پل ها در هرمزگان صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلگرد دزدی از پل ها در هرمزگان صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید