مسئولان بورسی برای معرفی متخلفین بازار سرمایه پنهان کاری میکنند

به گزارش وبلاگ علیکایی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متاسفانه علی رغم تلاش ها و پیگیری های بسیار زیاد نتوانسته ایم منشا و عاملان فساد در بازار سرمایه را پیدا کنیم.

مسئولان بورسی برای معرفی متخلفین بازار سرمایه پنهان کاری میکنند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از ایلنا ، محسن علیزاده، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره جزییات سلب صلاحیت شدن 21 مدیر بورسی به دلیل تخلفات اجرا شده گفت: متاسفانه علی رغم تلاش ها و پیگیری های بسیار زیاد نتوانسته ایم منشا و عاملان فساد در بازار سرمایه را پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه مسئولان و آقایان هیچ همکاری در این زمینه با اعضای شورای عالی و کنندگان مجلس نمی کنند، گفت: درباره ارایه جزییات از مدیران بورسی متخلف تا کنون سه بار نامه رسمی به مدیران سازمان بورس داده ایم و ده ها بار به صورت شفاهی موضوع را پیگیری کرده ایم اما از ارایه اطلاعات خودداری می کنند.

عضو شورای عالی بورس تاکید کرد: مسئولان بورسی برای ارائه اطلاعات از این افراد متخلف و جزییات تخلفات اجرا شده وقت کشی می کنند که دلیل این پنهان کاری آنها را نمی دانیم.

علیزاده با بیان اینکه ما حتی دسترسی به اسامی مدیرانی که به دلیل تخلفات اجرا شده سلب صلاحیت شده اند دسترسی نداریم، گفت: آقایان مدعی هستند که تمام اطلاعات محرمانه است و از ارایه جزییات خودداری می کنند.

وی اضافه کرد: قوه قضاییه وارد موضوع شده است اما از ارایه مستندات به قوه قضاییه هم خودداری می کنند که حق چنین اقداماتی را ندارند و اساسا نمی دانیم این 21 مدیر بورسی در چه سطوحی از مدیریت در حال فعالیت بوده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1142

به "مسئولان بورسی برای معرفی متخلفین بازار سرمایه پنهان کاری میکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان بورسی برای معرفی متخلفین بازار سرمایه پنهان کاری میکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید