گل محمدی: تغییرات موجب نمی شود کار را زمین بگذارم

به گزارش وبلاگ علیکایی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم متعلق به 40-30 میلیون هوادار است و باید برای حفظ آرامش آنها، تا جایی که می توانیم تلاش کنیم.

گل محمدی: تغییرات موجب نمی شود کار را زمین بگذارم

به گزارش وبلاگ علیکایی ، یحیی گل محمدی که امروز به همراه افشین پیروانی در جلسه ای با حضور مهدی رسول پناه سرپرست جدید باشگاه حضور داشت در مصاحبه با فارس در مورد تغییرات رخ داده و شائبه هایی که در مورد ادامه همکاری او ایجاد شده بود، گفت: من با هیأت مدیره قرارداد نبستم و قراردادم با باشگاه پرسپولیس است. اتفاقاتی که افتاد دلیل نمی شود بخواهیم کار را زمین بگذاریم. با قدرت بیشتری به کارمان ادامه می دهیم، انگیزه های زیادی داریم. این تیم متعلق به 30، 40 میلیون هوادار است، به خاطر آنها و برای حفظ آرامش آنها و حل شدن مسائل تا آنجایی که بتوانیم تلاش می کنیم.

گل محمدی ادامه داد: در جلسه ای که داشتیم صحبت کردیم، باید تلاش کنیم و این اتفاقات را هر چه سریع تر پشت سر بگذاریم. در این مدت اخیر اتفاقات زیادی افتاده، بحث بیماری و مسائل باشگاه است. در اوج این مسائل این اتفاقات هم افتاد. باید خوب مدیریت شود، در جلسه هم همین صحبت شد. تنها چیزی که الان خیلی مهم است نام و اقتدار پرسپولیس است. باید به این چیزها فکر کنیم و برای صلاح تیم هر کاری می توانیم انجام بدهیم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: این کل صحبت هایی بود که در این جلسه مطرح شد. مسائل زیادی در هفته های اخیر به وجود آمده، باید سعی کنیم این مسائل را با کمک همدیگر، هواداران و آنهایی که تصمیم گیرنده هستند، بازیکنان، مربیان و همه برطرف کنیم.

وی در مورد جدایی محمدحسن انصاری فرد از مجموعه باشگاه پرسپولیس گفت: اینها بحث های مدیریتی است و من صحبت هایی را که لازم بود انجام دادم.

گل محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا خوشبین است که مسائل مالی با این هیأت مدیره حل شود، گفت: بالاخره باید حل شود، همه باید کمک کنیم و تمام امکاناتی را که داریم دراختیار بگیریم تا بتوانیم این مسائل را حل کنیم. اگر حل نشود که واقعا به معضلات بزرگی برمی خوریم. امیدواریم با کمک همدیگر این مسائل برطرف شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 574

به "گل محمدی: تغییرات موجب نمی شود کار را زمین بگذارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: تغییرات موجب نمی شود کار را زمین بگذارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید