کنایه سنگین مربی پرسپولیس به فرهاد مجیدی!

به گزارش وبلاگ علیکایی، حمید مطهری پس از پیروزی پرسپولیس برابر شاهین بندرعامری در یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار کرد: تشکر می کنم از مردم بوشهر و طرفداران شاهین بندرعامری که از لحظه ورود ما لطف آن ها قابل ستایش است. اگر به عقبه شاهین نگاه کنیم ما با شاهین، هم خانواده هستیم، چون با پرسپولیس حس برادری دارد. شاهین تیم خوبی است و طبیعی بود که آن ها برابر پرسپولیس به فکر دفاع باشند.

کنایه سنگین مربی پرسپولیس به فرهاد مجیدی!

وی اضافه کرد: تیم شاهین سعی داشت خوب دفاع کند و از ضد حملات استفاده کند. بعد از دربی تیم ما از لحاظ ذهنی و فیزیکی تحلیل رفت، چون تمام انرژی خود را برای این بازی گذاشت. ضمن اینکه پنج بازیکن را با خودمان نیاوردیم به همین خاطر در نیمه اول بازی یک بر یک شد، اما در نهایت همانطور که فوتبال خودمان را به حریف دیکته می کنیم، در نیمه دوم فوتبال خودمان را به حریف دیکته کردیم و از فرصت ها و کانال های کناری استفاده کردیم.

او همچنین گفت: ما از 5 خرداد کارمان را آغاز کردیم و مدام تمرین می کنیم و مسابقه می دهیم و اصلا استراحت نکردیم، اما در مجموع از نوع فوتبالی که ارائه کردیم راضی هستیم. همانطور که گفتم شاهین تیم خوب و جوانی است و امروز استراتژی خود را انتخاب نموده بود. برای این تیم در لیگ دو آرزوی موفقیت دارم.

او در ادامه درباره حواشی اتفاق افتاده در برنامه فوتبال برتر و افشین پیروانی هم گفت: گروه فنی و باشگاه ما سرلوحه کارشان اخلاق مداری است. هر کسی به وظایف خود عمل می نماید. سعی کردیم همواره حرفه ای به وظایف خود عمل کنیم. ما همواره راه خودمان را می رویم. در برنامه فوتبال برتر هم آقای پیروانی نشان دادند که از حق و حقوق پرسپولیس دفاع می نمایند. خوب است حرمت ها را حفظ کنیم و احترام گذاشتن به عظیم تر ها را فراموش نکنیم. روح ورزش می گوید اگر کسی یک روز زودتر از ما به زمین ورزش می آید به او احترام بگذاریم. این بازی ها می آید و می رود، اما مهم این است که خیلی جوانمردانه رقابت کنیم. ما مربیان باید جنبه باختمان را بالاتر ببریم و زمانی که باختی رخ می دهد، توپ را در زمین وزیر و وکیل نیندازیم.

منبع: فرارو
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1373

به "کنایه سنگین مربی پرسپولیس به فرهاد مجیدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه سنگین مربی پرسپولیس به فرهاد مجیدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید