کلینتون: ائتلاف بایدن دقیقا شبیه ائتلاف من در انتخابات 2016 است

به گزارش وبلاگ علیکایی، هیلاری کلینتون در مصاحبه با شبکه سی ان ان با اشاره به اینکه اگه سندرز نامزد دموکرات ها شود قطعا از وی حمایت می کند تاکید کرد که جو بایدن راستا او را در انتخابات 2016 در پیش گرفته است.

کلینتون: ائتلاف بایدن دقیقا شبیه ائتلاف من در انتخابات 2016 است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ علیکایی، هیلاری کلینتون نامزد دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در آمریکا در تازه ترین مصاحبه خود با فرید زکریا مجری شبکه سی ان ان تاکید کرد که جو بایدن همان مسیری را می رود که من در دوره قبلی رفتم.

وی در مصاحبه با سی ان ان گفت: چیزی که پیروزیهای بایدن در سه شنبه بزرگ نشان داد ایجاد نوعی ائتلاف است که من در سال 2016 درست کرده بودم.

کلینتون اضافه کرد: این یک ائتلاف گسترده است. بیشتر کارهایی که برای سه شنبه بزرگ نیاز بود را من انجام دادم و این فرایند تا آخر ادامه داشت. جوبایدن هم دقیقا همان کار را می کند، جمع کردن ائتلافی پر انرژی از رای دهندگان.

براساس گزارش سی ان ان، بایدن که کمی از رقبا عقب افتاده بود در انتخابات سه شنبه بزرگ که هفته گذشته انجام شد همه را شگفت زده کرد و از برنی سندرز پیش افتاد. هیلاری کلینتون نیز در اولین سه شنبه بزرگ در ژوئن 2016 همین فرایند را مقابل سندرز تکرار کرده بود.

هیلاری کلینتون که در نهایت رقابت را به دونالد ترامپ واگذار کرد در ادامه مصاحبه خود گفت: اگر سندرز نامزد دموکراتها شود من قطعا از وی حمایت می کنم هرچند که مطمئن نیستم سندرز چنین درخواستی از من داشته باشد. با این حال وی گفت که جو بایدن احتمالا نامزد موثرتری برای دموکراتها خواهد بود.

وی اضافه کرد، همانطور که قبلا نیز گفته ام، فکر نمیکنم که سندرز قویترین نامزد دموکراتها در مقابل دونالد ترامپ باشد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 566

به "کلینتون: ائتلاف بایدن دقیقا شبیه ائتلاف من در انتخابات 2016 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلینتون: ائتلاف بایدن دقیقا شبیه ائتلاف من در انتخابات 2016 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید