پرواز گسترده هواپیماهای آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه عین الاسد

به گزارش وبلاگ علیکایی، یک منبع امنیتی در عراق اظهار داشت که هواپیماهایی سربازان و مستشاران آمریکایی را از پایگاه عین الاسد در استان الانبار به ساختمان این پایگاه منتقل کردند.

پرواز گسترده هواپیماهای آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه عین الاسد

جهت دریافت خدمات قیمت در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ علیکایی، یک منبع امنیتی در عراق، امروز- یکشنبه- به پایگاه خبری المعلومه اظهار داشت: پایگاه عین الاسد در ناحیه البغدادی در شرق شهرستان هیت واقع در غرب الانبار، امروز شاهد فرود تعدادی هواپیماهایی بود که سربازان و مستشاران آمریکایی را به داخل ساختمان این پایگاه منتقل کردند.

منبع مذکور با اشاره به این که عملیات انتقال هوایی این نیروهای آمریکایی تحت تدابیر بی سابقه امنیتی انجام شد، اضافه نمود: هواپیماهایی که در ساختمان پایگاه فرود آمدند همچنین حامل تجهیزات جنگی بودند که ممکن است که آنها را از پایگاه هایی که اخیرا نیروهای آمریکایی آنجا را ترک کردند، منتقل نموده اند.

وی در عین حال توضیح داد: همزمان با پرواز گسترده جنگنده های آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه عین الاسد، این پایگاه هوایی همچنین شاهد تردد غیرمعمول هواپیماها است.

پیش از این، قصی الانباری از فرماندهان الحشد الشعبی از تحرکات آمریکایی ها برای بمباران مجدد پایگاه های الحشد اطلاع داد و توضیح داد که الحشد الشعبی مجموعه تدابیری پیشگیرانه برای خنثی کردن طرح و توطئه های آمریکا اتخاذ نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 478

به "پرواز گسترده هواپیماهای آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه عین الاسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز گسترده هواپیماهای آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه عین الاسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید