واکنش های تازه اعضای شورای شهر درباره کوشش برای لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران

به گزارش وبلاگ علیکایی، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران از جمع آوری امضای دستگردان برخلاف تصمیم جلسه اخیر شورای عالی شهرسازی و معماری برای لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران اطلاع داد.

واکنش های تازه اعضای شورای شهر درباره کوشش برای لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران

به گزارش خبرنگاران، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر از جمع آوری امضای دستگردان بر خلاف تصمیم جلسه اخیر شورای عالی شهرسازی و معماری برای لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران اطلاع داد و نوشت: علی رغم تصویب عدم لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران در جلسه اخیر شورای عالی شهرسازی و معماری شنیده ها حاکیست که مجدداً فشار از بالا تشدید شده و این بار قصد اخذ امضا از اعضا به صورت دستگردان جهت لغو محدودیت ارتفاعی این محله قدیمی را دارند.

بنابر شنیده ها، معاونین وزارتخانه ها و سازمان های عضو شورایعالی شهرسازی و معماری از متن صورتجلسه دستگردان مبنی بر لغو محدودیت ارتفاعی جماران که مغایر با تصمیم جلسه بوده، متعجب شده و آن را امضا نکرده اند و ظاهراً قرار است از وزرای عضو شورا امضا گرفته گردد. ان شالله تکذیب نمایند. علی برکت الله!

به گزارش خبرنگاران، حسن خلیل آبادی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز درباره کوشش برای لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران، نوشته است: کوشش برای حذف محدودیت ارتفاع در منطقه جماران، جفا به هویت تاریخی، فرهنگی، معنوی و طبیعی شهر است! شورایعالی شهرسازی و وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به رسالت خود عمل و مقابل فشارها مقاومت نمایند. شورای شهر تهران، ری و تجریش کوتاه نخواهد آمد. نهاد ریاست جمهوری این تذهبون؟!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 933

به "واکنش های تازه اعضای شورای شهر درباره کوشش برای لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش های تازه اعضای شورای شهر درباره کوشش برای لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید