نکونام: داور به پیروزی سایپا کمک کرد، ما چه گناهی کردیم سالم کار می کنیم؟

به گزارش وبلاگ علیکایی، سرمربی فولاد می گوید داور بازی تیمش با سایپا در پیروزی خودروسازان موثر بوده است.

نکونام: داور به پیروزی سایپا کمک کرد، ما چه گناهی کردیم سالم کار می کنیم؟

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: در بازی قبل که سایپا با پیکان بازی کرد، اعلام کردیم که نگران این بازی هستیم. بروید ببینید هندی که منجر به گل شد هند بود؟ پنالتی را هم برای ما نگرفتند. سوت زدن را بلد بودند و داور کمک کرد بازی با روندی که سایپا می خواهد پیش برود. این دومین بازی است که این اتفاق میفتد. مربیان حریف به هر شکلی که دوست دارند صحبت می کنند و کسی چیزی نمی گوید و مطمئن باشید اگر این قضاوت را برای تیم های بالای جدول می کردند، استاندار، کننده مجلس، وزیر و همه مسوولان می آمدند و هزار کار می کردند.

او ادامه داد: تیم ما و مردم خوزستان مثل همیشه مظلوم واقع می شوند و به این شکل برخورد می گردد. آقای مهدی سال گذشته دروازه بان من را اخراج کرد و امروز به دروازه بان حریف هیچ اخطاری نمی دهد و فقط یک دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول اعلام می کند. نیمه دوم 10 تعویض صورت گرفته اما چهار دقیقه گرفته است و در این چهار دقیقه دو دقیقه اش بازی متوقف بود اما وقت را محسوب نکرد. این بازی می توانست جریان بازی به سود ما باشد اما با هند نادرستی که برای حریف گرفت گل دریافت کردیم و بازی از همان لحظه تمام شد. داور به پیروزی سایپا کمک کرد.

سرمربی فولاد خطاب به خداداد افشاریان گفت: اگر قرار است داوری ها به این شکل پیش برود اعلام کنید داوری ها برای فولاد به این صورت ادامه خواهد داشت و ما دیگر نجنگیم. پارسال ما را کشتید و امسال هم همین آش و همین کاسه است. در قائمشهر سر ما را بریدند، امروز و بازی با تراکتور به همین صورت ادامه پیدا کرد. داور می تواند با سوتش بازی را کنترل کند و داوران بلد هستند این کار را انجام دهند و بازی را به سمت هر تیمی که دل شان بخواهد جلو می برند. متاسفانه این اتفاق برای فولاد دارد میفتد. مگر ما چه گناهی کردیم سالم کار می کنیم؟ به من چه مربوط بازی با پیکان سه بر صفر می گردد و داور به ضرر فلان تیم سوت زده است.

او اضافه نمود: مدیرعامل سایپا عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال بوده است و چه توقعی دارید؟ در فوتبال ایران همه شاکی اند، چه اتفاقی در فوتبال ما افتاده است. آقای عزیزی خادم به فوتبال آمده که کمک کند. من هم مثل همه مربیان دارند سالم کار می کنم و لطفا اینگونه حق و ناحق نکنید. با سوت بازی را برنگردانید، این کارها قدیمی شده و ما هم این کارها را بلدیم. در بازی قبل آمدند هزار و یک اعتراض کرده و امروز نتیجه اش را گرفته است. همه دوستانم به من زنگ زدند و گفتند حواس تان به این داور باشد. حالا دوباره می خواهند عذرخواهی کنند، لطفا عذرخواهی نکنید.

نکونام با بیان این که این چه کمک داوری است که امروز گذاشتند، مطرح نمود: پدر تیم من را در آوردند، چون بازی برده را باختیم. سایپا کاری نمی توانست انجام دهد و با سوت های داور و اشتباهاتی که صورت گرفت توانستند بازی را پیروز شوند. من هم فوتبال بازی کردم و زحمت کشیدم. مثل دیگران باید بگویم من را تا آخر عمر محروم کنید؟ هر کسی اینگونه صحبت می کند هفته بعدش هم ورق برمی گردد. قرار نیست این همه هزینه کنیم و وقت بگذاریم و کمک داور بیاید، بخندد و بگوید آقای نکونام عیب ندارد. چرا عیب ندارد؟ بیاید مربی گردد و زیر فشار هواداران قرار بگیرد تا بفهمد مربی گری یعنی چه.

او ادامه داد: چه کسی می خواهد جواب این اشتباهات را بدهد؟ بس است دیگر. پارسال سر ما را بریدند و دومی را از ما گرفتند و امسال هم به این شکل شد. تا می بینند فولاد مدعی است می زنند. چرا برای 4،5 تیم بالای جدول این اتفاق رخ نمی دهد؟ چرا فقط ما باید حرص بخوریم و تیم هایی که زور ندارند باید حرص بخورند؟ بس است لطفا.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1424

به "نکونام: داور به پیروزی سایپا کمک کرد، ما چه گناهی کردیم سالم کار می کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: داور به پیروزی سایپا کمک کرد، ما چه گناهی کردیم سالم کار می کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید