ممنوعیت توزیع کالا های خارجی در نمایشگاه بهاره

به گزارش وبلاگ علیکایی، رئیس اتاق اصناف تهران با بیان این که کالا های خارجی در نمایشگاه های بهاره به هیچ وجه اجازه توزیع نخواهند داشت گفت: برای برگزاری این نمایشگاه در شهر تهران بین پنج تا هفت نقطه جانمایی شده است.

ممنوعیت توزیع کالا های خارجی در نمایشگاه بهاره

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ علیکایی، قاسم نوده فراهانی اضافه کرد: هدف اتاق اصناف ایران از برگزاری این نمایشگاه ها عرضه مستقیم کالا ها با کیفیت و قیمت مناسب و از همه مهمتر حمایت از تولید داخلی است که بر این اساس تنها کالا های تولید داخلی اجازه عرضه در این نمایشگاه ها را پیدا خواهند کرد.

وی در ادامه از تمامی تولید کنندگان داخلی دعوت کرد جهت ثبت نام و حضور در نمایشگاه بهاره به اتاق های اصناف سراسر کشور مراجعه کنند.

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: هدف اینکه غیر از تولیدکنندگان داخلی کسی در این نمایشگاه ها ورود پیدا نکند.

وی همچنین اضافه کرد: سال گذشته نمایشگاه بهاره در آستانه سال نو در تهران بواسطه رکود بازار و شرایط اقتصادی کسبه و بازاریان برگزار نشد و مورد اعتراض شهروندان تهرانی قرار گرفت.

نوده فراهانی اظهارداشت: امسال به موجب دستور ستاد تنظیم بازار کشور نمایشگاه عرضه مستقیم کالا نه تنها در تهران بلکه در سراسر کشور بر گزار می شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه های بهاره به منظور تامین اقلام مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال در سراسر کشور دایر خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: برای برگزاری این نمایشگاه در شهر تهران بین پنج تا هفت نقطه جانمایی شده است.

وی اضافه کرد: ناگفته نماند مکان های دقیق و ساعات بازدید از نمایشگاه های بهاره پس از بررسی کارشناسی اعلام خواهد شد.

نوده فراهانی اظهار امیدواری کرد با برگزاری نمایشگاه های بهاره در اسفنده ماه فضا برای تامین کالا های مورد نیاز مردم در ایام شب عید به بهترین شکل ممکن فراهم شود.

وی شرح داد: کالا هایی که در این نمایشگاه ها عرضه می شود در رسته های پوشاک، کیف، کفش، آجیل، خشکبار، شیرینی، شکلات، مواد پروتئینی اعم از مرغ، گوشت، حبوبات، برنج، روغن و سایر کالا های اساسی خواهد بود.

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه بازرسان به دقت فضای نمایشگاهی را رصدو با تخلفات برخورد می کنند، گفت: قبل از برگزاری نمایشگاه کمیته ای با حضور کارشناسان هر گروه کالایی تشکیل می شود.

وی اضافه کرد: وظیفه این کمیته اینکه کالا ها را از نظر کمیت، کیفیت و قیمت به دقت کارشناسی و سپس نمونه کالا را با حضور صاحب کالا پلمپ و با برچسب قیمت تحویل شخص عرضه کننده در نمایشگاه می دهنددر ضمن نمونه پلمپ شده باید در مقابل دید مردم قرار گیرد.

نوده فراهانی در ادامه از تمامی شهروندان درخواست کرد با مراجعه به نمایشگاه های بهاره بطور حتم به نمونه کالا ها توجه کنند.

وی گفت: اگر غرفه ای بخواهد غیر نمونه کالای پلمپ شده را در نمایشگاه عرضه کند بازرسان بدون شک با غرفه داران متخلف برخورد قانونی خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 458

به "ممنوعیت توزیع کالا های خارجی در نمایشگاه بهاره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت توزیع کالا های خارجی در نمایشگاه بهاره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید