ملکی: اگر مسئول پرداخت پول بویان بودم چرا توفیقی همراه استقلال به سفرها می رفت؟!، تیام را هم شفر معرفی کرد

به گزارش وبلاگ علیکایی، اکبر عباس ملکی، عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: اگر من مسئول اقتصادی باشگاه بودم، چرا پندار توفیقی با استقلال سفر می کرد؟

ملکی: اگر مسئول پرداخت پول بویان بودم چرا توفیقی همراه استقلال به سفرها می رفت؟!، تیام را هم شفر معرفی کرد

اکبر عباس ملکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ علیکایی، درباره اظهارات پندار توفیقی، معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال که گفته بود ملکی به عنوان مدیر مالی باشگاه مسئول پرداخت مطالبات بویان نایدونف بوده است، گفت: هیئت مدیره استقلال از چه زمانی مسئول مالی می شود؟ مسئولیت باشگاه استقلال برعهده مدیرعامل است. آیا هیئت مدیره باید پول بازیکن را پرداخت کند؟ اینکه می گویند مسئول مالی باشگاه بودم، چه معنایی دارد؟ مدیرعامل دستور می دهد و مسئول مالی پرداخت می کند. این کار چه ارتباطی به مسئول مالی دارد؟

وی افزود: من به دلیل علاقه ام به استقلال، کمک می کردم که پول به باشگاه بیاید. قراردادی با یکی از اپراتورهای تلفن همراه بسته شد که این قرارداد نیز توسط مدیرعامل وقت باشگاه امضا شد. باز هم سؤالم را تکرار می کنم، مسئول مالی یعنی چه؟ هیئت مدیره مالی یعنی چه؟ آیا در حکم من نوشته بودند که شما پول بدهید؟ آیا من باید پول شفر و بویان را پرداخت می کردم؟ مسئولیت اجرایی باشگاه برعهده مدیرعامل است.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به اظهارات توفیقی گفت: آدمی که نخواهد صداقت داشته باشد، این حرف ها را می زند. اگر من عضو هیئت مدیره استقلال بودم، جواد قراب و حسن زمانی نیز مسئولیت داشتند. این دو با من چه تفاوتی داشتند؟ چرا از زمانی نمی پرسند که چرا پول بویان پرداخت نشده است؟ در حکم چه کسی نوشته شده بود که او مسئول مالی است؟ بازیکن را معاون ورزشی باشگاه آورده است. تمام قراردادها را ایشان تهیه می کرد. نمی گویم معاون سابق باشگاه مقصر بوده است، اما او به همراه مدیرعامل و سرمربی تصمیم می گرفتند که بازیکن بگیرند. بازیکن را معمولاً سرمربی می خواهد. مامه تیام را هم آنها آوردند. یکی خوب در آمد و آن یکی بد. جفت بازیکنان را وینفرد شفر معرفی کرد.

ملکی در پاسخ به این سؤال که چرا مسئولیت طلب بویان را به گردن او انداخته اند، شرح داد: گفته باشند، چه اتفاقی می افتد؟ همه مرا می شناسند. نمی دانستم قرارداد بویان چقدر است و چقدر باید به او می دادند. چیزی در هیئت مدیره نمی آوردند. وقتی آدم از خدا نترسد، خیلی حرف ها را می زند. اینکه می گویند در ترکیه رها شده بودند، چه ارتباطی به من دارد؟ مگر من باید چک می دادم یا دلار می خریدم؟ آیا عضو هیئت مدیره باید چک بدهد؟ آیا عضو هیئت مدیره موظف است که دلار تهیه کند تا به بازیکن بدهند؟ اگر سندی دارند که نشان می دهد در هیئت مدیره تقسیم وظایف شده بود که فلان شخص پول بیاورد یا بازیکن بگیرد، منتشر کنند. کدام دیوانه ای چنین مسئولیتی را قبول می کند؟!

وی ادامه داد: تمام قرارداد بازیکنان داخلی و خارجی در دفتر ایشان (توفیقی) امضا می شد. تنها قرارداد تیام بود که در فرودگاه امام خمینی (ره) از او امضا گرفته شد. توفیقی مسئول امضای قراردادها بوده است. اگر یک فقره چک دارند که من امضا کرده باشم، نشان دهند. من حتی با استقلال سفر نرفتم و توفیقی همه سفرها را می رفت. اگر بنده مسئول مالی بودم، چرا توفیقی با استقلال سفر می رفت؟! اگر مسئول مالی باشگاه بودم، خودم با بازیکنان صحبت می کردم. سواد کافی داشته، اندازه سن توفیقی سوابق کاری و بانکی دارم و با بازیکن قرارداد می بستم. مسئول قراردادهای آن زمان استقلال مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه بودند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: از بویان بپرسید که اصلاً ملکی را دیده ای؟ شاید قبل از بازی ها در هتل مرا دیده باشد، اما صحبتی نکرده است. از او بپرسید که با چه کسی صحبت می کرد. متأسفانه دوستان صداقت ندارند و مسائل را گردن دیگری می اندازند. پول بویان را افتخاری و توفیقی باید می دادند نه من که عضو هیئت مدیره باشگاه بودم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 792

به "ملکی: اگر مسئول پرداخت پول بویان بودم چرا توفیقی همراه استقلال به سفرها می رفت؟!، تیام را هم شفر معرفی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکی: اگر مسئول پرداخت پول بویان بودم چرا توفیقی همراه استقلال به سفرها می رفت؟!، تیام را هم شفر معرفی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید