لبیک بنیاد روایت فتح به مطالبه رهبر انقلاب

به گزارش وبلاگ علیکایی، رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی مطالبه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ماندگاری و ثبت فداکاری های مردم با تولید آثار هنری، نمایشی و پدیده های هنری بیانیه ای منتشر کرد.

لبیک بنیاد روایت فتح به مطالبه رهبر انقلاب

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ علیکایی، سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی مطالبه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ماندگاری و ثبت فداکاری های مردم با تولید آثار هنری، نمایشی و پدیده های هنری بیانیه را بدین شرح منتشر کرد:

هنر همواره وسیله ای برای ثبت و ضبط رخداد های مهم و فراموش ناشدنی تاریخ بوده و هنر متعالی روایتگر ارزش ها و آرمان هایی است که خود، تاریخ سازند.

اعتلای هنر به عطر حضور انسان های عالی مرتبه و رهروی از راه آنان در حیات فزاینده است و ازاین روست که از جهت سرمشق نائب انسان کامل می توان به تعالی رسید.

اینک ماییم و سرمشق زرین کلام معلم راه آشنای ما، امام خامنه ای (مد ظله) که فرمودند: هنرمندان با تأسی از شهید آوینی با گفتار و نوشتار و کار های هنری و نمایشی، جزئیات این جهاد عظیم مردمی (در مبارزه با ویروس منحوس کرونا و کمک مؤمنانه) را به شیرینی روایت و آن را در تاریخ ماندگار کنند.

ما به عنوان میراث داران سید شهیدان اهل قلم بر این ندای تاریخ ساز لبیک می گوییم و در جهت این موج اعتلای هنر روزگار خویش، پرتوان و پایدار درحرکتیم و گام های استوار بر خواهیم برداشت.

چه خوش احوالی است که جهاد همواره ما در خط اشارات رهبر عزیزتر از جانمان باشد.

از دامنه فضل حضرت سبحان و بازوان اندیشه متعالی آن مرد خدا و راه نشان هنرمندان، برای طی جهت تعالی مدد می جوییم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 725

به "لبیک بنیاد روایت فتح به مطالبه رهبر انقلاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبیک بنیاد روایت فتح به مطالبه رهبر انقلاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید