صدور آرای جدید کمیته استیناف فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ علیکایی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته استیناف این فدراسیون به توضیح زیر است:

صدور آرای جدید کمیته استیناف فدراسیون فوتبال

* با توجه به درخواست استیناف سحر رمضانی بازیکن تیم سپاهان اصفهان، کمیته استیناف اظهار داشت با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کنند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره با اصلاح حکم محرومیت از 6 ماه به 6 جلسه، عینا تایید می شود. این رای قطعی است.

وی به دلیل توهین، فحاشی و ضرب و جرح بازیکن تیم مقابل و یکی از تماشاگران از سوی کمیته انضباطی با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و به مدت 6 ماه از همراهی تیم خود محروم شده بود.

* با توجه به درخواست استیناف فرشاد احمدزاده و تیم شاهین شهرداری بوشهر، کمیته استیناف اظهار داشت با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کنند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می شود. این رای قطعی است.

لازم به ذکر است، وی با حکم کمیته انضباطی به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه از همراهی تیم خود به خاطر توهین به داور محروم شده بود.

* با توجه به درخواست استیناف باشگاه پرسپولیس تهران به طرفیت از مهدی زارع نسبت به رای شماره 676 مورخ 27 آبانماه 98 ، کمیته استیناف اظهار داشت با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کنند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می شود. این رای قطعی است.

لازم به ذکر است، کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس را به دلیل پرتاب بطری آب از سوی تماشاگرانش که باعث شد تا یک دستگاه لب تاپ آسیب ببیند، باشگاه فوق را به پرداخت 160 میلیون ریال جریمه نقدی در حق زارع محکوم کرد. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلف تماشاگرانش به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

* پس از درخواست استیناف باشگاه تراکتور تبریز به دلیل رای کمیته انضباطی مبنی بر پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی ناشی از تخلف تماشاگران تیم تراکتور تبریز مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به ناظر داوری، انداختن لیزر به چشم دروازبان در مسابقه تیم های تراکتور سازی تبریز و پارس جنوبی جم، کمیته استیناف اظهار داشت با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کنند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می شود. این رای قطعی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 352

به "صدور آرای جدید کمیته استیناف فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور آرای جدید کمیته استیناف فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید