شرایط توزیع ماسک های پزشکی در داروخانه ها

به گزارش وبلاگ علیکایی، اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، شرایط توزیع ماسک پزشکی به وسیله شرکت های پخش را اعلام نمود.

شرایط توزیع ماسک های پزشکی در داروخانه ها

جهت دریافت خدمات اجرای بام باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش وبلاگ علیکایی از مهر، اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی طی نامه شماره 664/113059 مورخ 98 / 12 / 10 شرایط توزیع ماسک پزشکی به وسیله شرکت های پخش را به منظور تسهیل و تأمین ماسک های جراحی سه لایه برای مراکز درمانی کل کشور، بیان کرد که جزئیات آن به توضیح ذیل است:

1- تمامی دانشگاه های علوم پزشکی می توانند ماسک های سه لایه مورد احتیاج مراکز تابعه خود را صرفاً به وسیله شرکت های پخش دارویی، پخش البرز، دارو پخش و پخش رازی و بر اساس تقسیم بندی جغرافیایی خریداری کنند.

2- شرکت های فوق موظف هستند نسبت به توزیع ماسک های سه لایه بر اساس سهمیه ابلاغی هر استان که از طرف اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام می شود، اقدام کنند.

3- توزیع ماسک های سه لایه به مراکز درمانی غیر دانشگاهی اعم از تأمین اجتماعی، نیروهای مسلح، بخش خصوصی و … با اعلام کتبی دانشگاه علوم پزشکی استان به شرکت پخش مربوطه صورت می پذیرد.

4- توزیع ماسک سه لایه در داروخانه های سراسر کشور صرفاً با اجازه کتبی اداره کل تجهیزات پزشکی و با هماهنگی دانشگاه مربوطه قابل انجام می باشد.

5- شرکت های پخش می بایست گزارش دریافت و توزیع ماسک های سه لایه را به صورت روزانه در اختیار اداره کل تجهیزات پزشکی قرار دهند.

6- هرگونه توزیع خارج از شبکه تخلف بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

7- قیمت فروش بر اساس ضوابط سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوریکنندگان معین می شود.

8- فراوری کنندگان بر اساس حواله صادره اداره کل تجهیزات پزشکی نسبت به فروش و توزیع اقدام کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 441

به "شرایط توزیع ماسک های پزشکی در داروخانه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط توزیع ماسک های پزشکی در داروخانه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید